Filtra
Çmimi
8,900.00ALL 159,900.00ALL
Fshih filtrat shtesë
 
Kategoritë
 
Preferuara
 
Dyqane
 

Kërko: Soundbar (37 Produkte)

Soundbar Samsung HW-S61T/EN
Asnjë vlerësim

Dëgjoni edhe nuancat më të lehta qoftë në muzikë apo filma. Dy altoparlantët anësorë të S60T Soundbar dhe teknologjia Samsung Acoustic Beam ju lejojnë të përjetoni një gamë të gjerë me tinguj që mbushin d... Lexo më shumë

from 26,900.00ALL
at 1 stores
Soundbar Samsung HW-S60T/EN
Asnjë vlerësim

Dëgjoni edhe nuancat më të lehta qoftë në muzikë apo filma. Dy altoparlantët anësorë me bori të S60T Soundbar dhe teknologjia Samsung Acoustic Beam ju lejojnë të përjetoni një gamë të gjerë me tinguj që... Lexo më shumë

from 27,900.00ALL
at 1 stores
Soundbar Philips HTL3325/10
Asnjë vlerësim

Model: HTL3325/10Fuqia: 300 WNumri i Kanaleve: 3.1USB

from 30,900.00ALL
at 1 stores
Soundbar Samsung HW-M4500/EN
Asnjë vlerësim

Soundbar Samsung HW-M4500/ENFuqia:260 W.Lidhje me Bluetooth Optical HDMI.E montueshme ne mur.Pult Komandimi.

from 34,900.00ALL
at 1 stores
Soundbar TCL TS9030-EU
Asnjë vlerësim

Fuqia: 540 W Numri i Kanaleve: 3.1 Perpunimi i audios: Dolby Digital Mp3: PO

from 36,900.00ALL
at 1 stores
Soundbar Samsung HW-J6000R/EN
Asnjë vlerësim

Soundbar Samsung HW-J6000R/ENFuqia:300 WLidhje me Bluetooth Optical HDMIE montueshme ne murPult Komandimi

from 41,900.00ALL
at 1 stores
Soundbar Samsung HW-Q700A/EN
Asnjë vlerësim

Soundbar Samsung HW-Q700A/ENFuqia: 330 WNumri i Kanaleve: 3.1.2Dolby Atmos DTS:X

from 51,900.00ALL
at 1 stores
Soundbar JBL CINEMASB250/230
Asnjë vlerësim

Soundbar JBL CINEMASB250/230Fuqia:200 WLidhje me Bluetooth Optical HDMIE montueshme ne murPult Komandimi

from 55,900.00ALL
at 1 stores
Bokse SOUNDBAR SAMSUNG HW-T450/EN
Asnjë vlerësim

Shijoni tingujt e qarte te filmave me bokset soundbar te markes Samsung, modeli  SOUNDBAR SAMSUNG HW-T450/EN Kthejeni shtepine tuaj ne nje kinema te vertete duke lidhur me wireless pajisjen me televizorin tuaj Samsung... Lexo më shumë

from 22,990.00ALL
at 1 stores
Bokse Soundbar Samsung HW-M360/EN
Asnjë vlerësim

Shijoni tingujt e qarte te filmave me bokset soundbar te markes Samsung, modeli HW-M360/EN Kthejeni shtepine tuaj... Lexo më shumë

from 24,990.00ALL
at 1 stores
Trust Soundbar Bluetooth Lino XL 2.1
Asnjë vlerësim

Trust Soundbar Bluetooth Lino XL 2.1 Subwoofer Ideal per TV tuaj. Me sistem fuqie 200W qe japin cilesi ne vidio,muzike dhe lojra  Super cilesi dhe fuqi. Bokset mund te ndahen nga njeri tjeteri ose te qwendrojn... Lexo më shumë

from 22,990.00ALL
at 1 stores