Filtra
Kategoritë
 
Dyqane
 

Kërko: Televizor q led (6 Produkte)

Televizor Samsung 49" QLED Smart 49Q60RATXXH
Asnjë vlerësim

Televizor i markes Samsung 43" 4K 43NU7092. Garancia 2 vite. Rezolucioni UHD 4K (3840 x 2160). Ngjyra te pastra dhe te theksuara, mega kontrast. Cilesi e larte e videos HDR10+. Shijoni gjithçka me cilesi te larte imazhi 4... Lexo më shumë

from 99,990.00ALL
at 1 stores
Televizor Samsung 43" QLED Smart 43Q60RATXXH
Asnjë vlerësim

Televizor i markes Samsung 43" 4K43"QLED 4K 43Q60RATXXH. Garancia 2 vite. Rezolucioni UHD 4K (3840 x 2160). Ngjyra te pastra dhe te theksuara, mega kontrast. Cilesi e larte e videos HDR10+. Shijoni gjithçka me cile... Lexo më shumë

from 81,990.00ALL
at 1 stores
Televizor HAIER 55` Smart Q.LED
Asnjë vlerësim

Televizor i markes Haier modeli LE 55 X 7000 U Televizori eshte Smart dhe ju jep mundesine te lundroni ne internet dhe te ndiqni programet qe deshironi Operon me sistemin Android. Panel Samsung Me madhesi ekran... Lexo më shumë

from 129,990.00ALL
at 1 stores
Televizor HAIER 65` Smart Q.LED
Asnjë vlerësim

Televizor i markes Haier modeli LE 65 X 7000 U Televizori eshte Smart dhe ju jep mundesine te lundroni ne internet dhe te ndiqni programet qe deshironi Operon me sistemin Android. Panel Samsung Me madhesi ekran... Lexo më shumë

from 161,990.00ALL
at 1 stores
Televizor SAMSUNG QLED QE49Q6FNATXXH
Asnjë vlerësim

Televizor i markes Samsung QLED modeli QE49Q6FNATXXH Me super rezolucion ULTRA HD 4K nje prodhim unik i Samsung i vitit 2018 Televizori eshte smart me wifi te integruar. Sistemi operativ tizien. Lidheni me internetin tuaj ... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Televizor SAMSUNG QLED 55" Smart QE55Q7FNATXXH
Asnjë vlerësim

Televizor i markes Samsung modeli QE55Q7FNATXXH Me madhesi ekrani 55" dhe teknologji QLED me kontrast Q Contrast Marresi DVB-T2 / C / S2. Rezolucioni 1920 X 1080 Lidhjet 4 x HDMI, 3 x USB, Ethernet. Modul CL+ Teknologji S... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores