Filtra
Kategoritë
 
Preferuara
 
Dyqane
 

Kërko: Tharese flokesh me difuzor (3 Produkte)

Tharese Flokesh me Difuzor DSP 30075
Asnjë vlerësim

Blini online tharese flokesh profesionale me difuzor DSP per tharjen, krehjen dhe stilimin ideal per floket tuaj.... Lexo më shumë

from 3,990.00ALL
at 2 stores
Tharese Flokesh me Difuzor DSP 30046
Asnjë vlerësim

Blini online tharese flokesh marka DSP modeli 30046! Permban jonizim i cili jep rezultat per floke te shendetshem e u jep shkelqimin e duhur. Vjen me 2 nivele shpejtesie dhe 3 nivele nxehtesie. Ju mund te kontrolloni me lehtes... Lexo më shumë

from 3,990.00ALL
at 2 stores
Tharese Flokesh me Difuzor Braun HD585
Asnjë vlerësim

Tharese Flokesh me Difuzor Braun HD585 Tharese flokesh Braun HD585, e cila do tju ndihmoje te thani, te drejtoni... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores