Filtra
Çmimi
69,990.00ALL 139,230.00ALL
Fshih filtrat shtesë
 
Kategoritë
 
Preferuara
 
Dyqane
 
CPU PROCESOR
 
RAM
 

Kërko: Titan 750 (2 Produkte)

Kompjuter Gaming Titanium 750
Asnjë vlerësim

Kompjuter Gaming TITANIUM 750 Procesor Core i5-6500 3.60 GHz Gigabyte WindForce  1650 Gb 4gb Ram 16 GB DDR4 2400HZ SSD 256 gb Kompjuteri eshte i testuar per Gaming dhe mund te luani shume mire Fortnite ,PUBG GTA ,etj... Lexo më shumë

from 69,990.00ALL
at 1 stores
LG 75UP7500, 75` (189cm), 4K UHD, titanium
Asnjë vlerësim

Ky ofron tipare të shkëlqyeshme për performancë fantastike. Ka diagonale 75' me rezolucion 3840 x 2160 (4K UHD) dhe kapacitet të altoparlantëve 20 W. Mbështet teknologjitë HDR10, HLG, LED, Smart dhe pranuesit DVB... Lexo më shumë

from 139,230.00ALL
at 1 stores