Filtra
Çmimi
5,990.00ALL 80,470.00ALL
Fshih filtrat shtesë
 
Kategoritë
 
Preferuara
 
Dyqane
 
LLOJI I HARD DISK
 
MARKA
 
TIPI I HARD DISKUT
 

Kërko: Toshiba (6 Produkte)

HDD Toshiba Canvio 3TB
Asnjë vlerësim

Mund te shtoni me shume hapsire kompjuterit tuaj dhe pajisjeve te tjera te pershtatshme per memorje te jashtme.

from 11,500.00ALL
at 2 stores
Toshiba HDD 1TB, SATA 6Gb/s, 7200rpm, 64MB
Asnjë vlerësim

Toshiba HDD 1TB, SATA 6Gb/s, 7200rpm, 64MB Memorie Toshiba me kapacitet 1 TB madhesia 3.5 Hard disku eshte i brendshem per kompjuter  Tipi i hard diskut eshte SATA III 6Gb/s , 3.5inch Shpejtesia e leximit te te dhena... Lexo më shumë

from 5,990.00ALL
at 1 stores
HDD i jashtem TOSHIBA 2.5" 4 TB USB3.0
Asnjë vlerësim

Hard disk i jashtem HDD me memorie 4TB (4000 GB) Modeli HDTB440EK3CA I markes TOSHIBA me ngjyre te zeze. Me USB 3.0 dhe performance shume te larte leximi te te dhenave. HDD vjen bashke  me fishen USB-3.0 Mbani si k... Lexo më shumë

from 15,990.00ALL
at 1 stores
Toshiba 24WL3C64DG - 24” (60 cm), HD, i bardhë
Asnjë vlerësim

Televizori Toshiba 24WL3C64DG vjen me ekran 24” (60 cm) me kualitet HD dhe rezolucion 1366 x 768 pikselë. Posedon altoparlantë të integruar me fuqi 5 W të cilët prodhojnë zë kumbues dhe tejet të qartë, si ... Lexo më shumë

from 30,130.00ALL
at 1 stores
Toshiba 58UA6B63DG - 58` (147 cm), 4K ULTRA HD, i zi
Asnjë vlerësim

Televizori Toshiba 58UA6B63DG vjen me ekran 58” (147 cm) me kualitet 4K UHD dhe rezolucion 3840 x 2160 pikselë. Posedon dy altoparlantë të integruar Dolby Audio me fuqi 10 W të cilët prodhojnë zë kumbues dhe tejet të q... Lexo më shumë

from 80,470.00ALL
at 1 stores
TOSHIBA HDD INT 3.5" 4TB SATA3 64MB
Asnjë vlerësim

Memorie HDD e markes Toshiba me kapacitet 4 TB Hard disku eshte i brendshem per kompjuter , 3.5inch Tipi i hard diskut SATA III me shpejtesi 6Gb/s  Shpejtesia e leximit te te dhenave 7200 RPM , 64MB Seria është e përsh... Lexo më shumë

from 13,990.00ALL
at 1 stores