Filtra

Kërko: Vegla Pune set (3 Produkte)

117 pc Set vegla pune INGCO HKTHP21171
Asnjë vlerësim

117 pc Set vegla pune INGCO HKTHP21171 Mjetet INGCO jane te perkushtuara per t'i bere mjetet me cilesi profesionale te perballueshme. INGCO beson se cilesia e larte i referohet jo vetem funksionit, perdors... Lexo më shumë

from 4,990.00ALL
at 1 stores
Set kit me vegla pune 101pcs Ingco HKTHP11021
Asnjë vlerësim

Set kit me vegla pune 101pcs Ingco HKTHP11021 Seti me vegla pune permban 101 produkti te cilat jane : 1 Pcs Trapan 650w 220-240V/50Hz, 13mm 1 Pcs 8Oz Cekic 1 Pcs SL5.5×100 Kacavide 1 Pcs Pince 6 inch  1 Pcs Min... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Set Loder me Veglat e Punes Foro
Asnjë vlerësim

Nje set me vegla ideale per mekaniket e vegjel   Vegla punes jane: nje cekic, nje kacavide, nje trapan, edhe nj ehelmete per sigurine  Loja ofron argetim dhe zhvillim te imagjinates Femijet mund te luajne vetem por e... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores