Kërko: White shark (67 Produkte)

Cante Shpine White Shark GBP-002
Asnjë vlerësim

Nese jeni gjithe kohen ne levizje, kjo eshte canta perfekte per ju. Rezistente ndaj ujit dhe shume e forte. E... Lexo më shumë

from 5,500.00ALL
at 2 stores
Cante Shpine White Shark Shield GBP-003
Asnjë vlerësim

Nese jeni gjithe kohen ne levizje, kjo eshte canta perfekte per ju. Rezistente ndaj ujit dhe shume e forte. E... Lexo më shumë

from 4,500.00ALL
at 2 stores
Mouse White Shark ALEXANDER
Asnjë vlerësim

Mouse White  Shark ALEXANDER Ideal per lojra me nje rreze optike te avancuar 10000 dpi Mund ti porogramoni butonat per funksione te ndryshme Dizanj unik 17D dhe me 17 butona per saktesi gjate lojrave tuaja qe krijo... Lexo më shumë

from 4,290.00ALL
at 1 stores
Mouse White Shark AZARAH
Asnjë vlerësim

Mouse White  Shark OCTAVIUS Ideal per lojra me nje rreze optike te avancuar qe shkon deri ne Dizanj unik 7D dhe me 7 butona per saktesi gjate lojrave tuaja qe krijon sensorin Sunplus 704 Fale butonit DPI mundësohe... Lexo më shumë

from 2,490.00ALL
at 1 stores
Karrige Sheba White Shark - Gaming Chair Sheba
Asnjë vlerësim

Karrige Sheba White Shark modeli Gaming Chair Sheba Modeli i vecante dhe tundues qe lojrat tuaja te marin tjeter dimension Me lartesi te rregullueshme sipas deshires per te ofruar komoditet Rrotullohet 360 grade fale 5 kemb... Lexo më shumë

from 18,990.00ALL
at 1 stores
Bokse BEAT White Shark
Asnjë vlerësim

Bokse BEAT White Shark Me sistem fuqie RMS 6W ne total ME LIDHJE USB dhe Jack 3.5 Me ndricim led i cili jep me shume atmosfere muzikes ase lojes tuaj te preferuar Frequency response (Hz): 180 - 20000 Cilesia nga White S... Lexo më shumë

from 1,490.00ALL
at 1 stores
Mouse White Shark GARETH
Asnjë vlerësim

Mouse White  Shark GARETH Pink Ideal per lojra me nje rreze optike te avancuar qe shkon deri ne 3200 Dpi Dizanj unik 7D dhe me 7 butona per saktesi gjate lojrave tuaja qe krijon sensorin Sunplus 704 Fale butonit... Lexo më shumë

from 1,390.00ALL
at 1 stores
Mouse White Shark MOUSE GM-5007 GALAHAD / 6.400 DPI -PINK
Asnjë vlerësim

Mouse White Shark MOUSE GM-5007 GALAHAD / 6.400 DPI -PINK Ideal per lojra me nje rreze optike te avancuar qe shkon deri ne 6400 Dpi Dizanj unik 6D dhe me 6 butona per saktesi gjate lojrave tuaja qe krijon sensorin Optical  ... Lexo më shumë

from 2,290.00ALL
at 1 stores
Bokse FLOW White Shark
Asnjë vlerësim

Bokse FLOW White Shark Me sistem fuqie RMS 5W ne total ME LIDHJE USB dhe Jack 3.5 Me ndricim led i cili jep me shume atmosfere muzikes ase lojes tuaj te preferuar Frequency response (Hz): 180 - 20000 Cilesia nga White S... Lexo më shumë

from 1,990.00ALL
at 1 stores
Set 4 ne 1 Gaming White Shark Cheyenne
Asnjë vlerësim

Set 4 ne 1  Gaming White Shark Cheyenne Seti perbehet nga 4 akeseore gaming  Seti ka te 4 aksesoret qe ju nevojiten per nje performance sa me te larte kur ju luani por jo vetem Tastiere gaming me ndricim led me ga... Lexo më shumë

from 5,190.00ALL
at 1 stores
Mouse Napoleon White Shark Mouse GM-1607 4000 Dpi
Asnjë vlerësim

Mouse Napoleon White Shark Mouse modeli GM-1607  Ideal per lojra me nje rreze optike te avancuar qe shkon deri ne 4000 Dpi Dizanj unik 7D dhe me 7 butona per saktesi gjate lojrave tuaja qe krijon sensorin Optical  Fal... Lexo më shumë

from 2,790.00ALL
at 1 stores
Mouse Caesar Red White Shark Mouse GM-1604 4800 Dpi
Asnjë vlerësim

Mouse Caesar Red White Shark Mouse modeli GM-1604 Ideal per lojra me nje rreze optike te avancuar qe shkon deri ne 4800 DPI Dizanj unik 6D dhe me 6 butona per saktesi gjate lojrave tuaja qe krijon sensorin Sunplus 621 F... Lexo më shumë

from 1,990.00ALL
at 1 stores
Tapet Gaming White Shark TMP-Shark
Asnjë vlerësim

Tapet Gaming White Shark modeli TMP-Shark  Per te gjithe te apasionuarit ndaj lojrave edhe aksesoret jane unik  Tapet i dizenjuar enkas qe lojrat te marin nje dimension tjeter  Vjen ne forme kuboidi ku vendoset mbi nje tav... Lexo më shumë

from 3,490.00ALL
at 1 stores
Bokse Rhythmus White Shark 2.0 GSP-602 Rhythmus 6W
Asnjë vlerësim

Bokse Rhythmus White Shark 2.0 modeli GSP-602 Rhythmus  Me sistem fuqie RMS 6W ne total ku secili prej tyre eshte 3W qe japin cilesi ne vidio,muzike dhe lojra  3 altoparlantet e pare jane te mbyllur me nje mbyllje d... Lexo më shumë

from 1,490.00ALL
at 1 stores
White Shark GAMING MOUSE GM-5006 HANNIBAL-2 Blu / 3200 dpi
Asnjë vlerësim

White Shark GAMING MOUS GM-5006 HANNIBAL-2 Blu / 3200 dpi Ideal per lojra me nje rreze optike te avancuar qe shkon deri ne 3200 Dpi Dizanj unik 6D dhe me 6 butona per saktesi gjate lojrave tuaja qe krijon sensorin Sunplus 704 ... Lexo më shumë

from 1,490.00ALL
at 1 stores
Tastiere Shogun Blue White Shark Keyboard GK-1621 Blue
Asnjë vlerësim

Tastiere Shogun Blue White Shark Keyboard modeli GK-1621 Blue Me drita Led Blue duke krijuar nje dizanj perfekt Vjen ne version amaerikan me 104 taste te vendosuara me funksione te ndryshme +8 taste per multimedia Dizajni... Lexo më shumë

from 2,990.00ALL
at 1 stores
Tastiere SPARTAN White Shark Kb GK-1925 MECHANICAL
Asnjë vlerësim

Tastiere SPARTAN White Shark Kb GK-1925  MECHANICAL Tatiere mekanike me ndricim me 87 butona mekanike + 12 multimedia functions (FN + F1 to F12). 9 lloj Ndricim i tastieres Cilesi e garantuar me nje jetegjatesi d... Lexo më shumë

from 4,290.00ALL
at 1 stores
Karrige White Shark GAMING CHAIR GC-481 PIRATE Black/Red
Asnjë vlerësim

Karrige  White Shark GAMING CHAIR GC-481 PIRATE Black/Red Modeli me atraktiv dhe risi ne dizenjim pasi vjen i dizenjuar ne te gjithe siperfaqen  Me lartesi te rregullueshme sipas deshires per te ofruar komoditet Rrot... Lexo më shumë

from 16,990.00ALL
at 1 stores
Webcamer White Shark 1080p GWC-004 OWL
Asnjë vlerësim

SENSOR FULL HD Sensori SONIX 2279 + 2053 - 1080P FULL-HD siguron mprehtësi superiore dhe cilësi të figurës. SHKALLA E KORNIZS Regjistron video të vërtetë me cilësi HD me 30 frame në sekondë. TEKNOLOGJIA E ANUL... Lexo më shumë

from 3,490.00ALL
at 1 stores
Tastiere Gladiator White Shark GK-1923 GLADIATOR-2 - Metal
Asnjë vlerësim

Tastiere  Gladiator White Shark GK-1923 GLADIATOR-2 - Metal Dizanj perfekt me drita te kuqe dhe blu  Vjen ne version amaerikan me 104 taste te vendosuara me funksione te ndryshme + 12 taste multimedia (FN + F1 to F... Lexo më shumë

from 2,690.00ALL
at 1 stores