Kërko: Zgare (22 Produkte)

Zgare per pjekje SJ-BBQ-02
Asnjë vlerësim

Zgare per pjekje  SJ-BBQ-02 Zgare celiku per te pjekur ushqimin. Ne forme kapeseje tek doreza. Permasat: 36,5cm x 28cm x 26,5cm... Lexo më shumë

from 990.00ALL
at 1 stores
Zgare me gaz per Barbekju GU-051
Asnjë vlerësim

Zgare me gaz per Barbekju GU-051 Nxehet shume shpejt dhe eshte miqesor me mjedisin. Per sa i perket shijes nuk ndryshon nga barbecueset e qymyrit. Ne fakt, eshte me praktike dhe e dobishme pasi siguron gatim te shijshem ... Lexo më shumë

from 4,990.00ALL
at 1 stores
Zgare per Barbekju GU-313
Asnjë vlerësim

Zgare per Barbekju GU-313 Veshje në brazier tonë është 930 ° C. Veshur me smalt rezistent ndaj nxehtësisë Brazierja jonë mund të digjet lehtësisht me tiparin e saj të marrjes së ajrit dhe mund të kontrollojë tem... Lexo më shumë

from 13,990.00ALL
at 1 stores
Zgare per Barbekju GU-312
Asnjë vlerësim

Zgare per Barbekju GU-312 Veshje në brazier tonë është 930 ° C. Veshur me smalt rezistent ndaj nxehtësisë Brazierja jonë mund të digjet lehtësisht me tiparin e saj të marrjes së ajrit dhe mund të kontrollojë tem... Lexo më shumë

from 9,990.00ALL
at 1 stores
Zgare per Barbekju GU-021
Asnjë vlerësim

Zgare per Barbekju GU-021 Teper praktike. Mund te gatuani ne zgare produktet e mishit dhe jo vetem.  Ideale per kamping dhe fundjavat tuaja me miqte.  Material inoks me ngjyre te zeze. Me permasa 25x40x H22 cm dhe ... Lexo më shumë

from 590.00ALL
at 1 stores
Zgare per Barbekju GU-008
Asnjë vlerësim

Zgare per Barbekju GU-008 Barbekju drejtkendore e pajisur me dy doreza, me rrota dhe me tabaka ne fund. Ka ndarje te caktuara ne 3 pozicione per te qene ne gjendje te vendoset skara ne lartesi te ndryshme. ... Lexo më shumë

from 7,990.00ALL
at 1 stores
Zgare per Barbekju GU-002
Asnjë vlerësim

Zgare me qymyr per Barbekju GU-002 Permasat e produktit 25 x 40 x 13 cm, Trashesia: 050 mm Barbekju e cila mund te merret kudo me vete. Me strukture metalike dhe skare inoksi, e cila mund te levizet edhe ne nivel tjeter pjek... Lexo më shumë

from 2,990.00ALL
at 1 stores
Tigan Zgare 28 cm Burgundy Metallic Line
Asnjë vlerësim

Tigan ne forme zgare katrore, i markes Berlinger Haus Linja e tiganeve Metallic Line. Me permasa 28 x 28 cm ngjyre e kuqe  Tigani ka tre shtresa mbuluese guri (mermer) qe nuk e lejojne ushqimin te ngjise Material ... Lexo më shumë

from 2,690.00ALL
at 1 stores
Zgare BarbekjuHappy Grill Filcasalinghi 844
Asnjë vlerësim

Zgare barbekju portabel Filcasalinghi 844 Me permasa  41x30x48 h cm me ngjyre te kuqe Material çelik i kromuar qe duron nxhetesine E rregullueshme ne tre pozicione te ndryshme Paloset lehtesisht dhe meret kudo... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Tave zgare Tescoma 42x28 cm
Asnjë vlerësim

Tave zgare Tescoma 42x28 cm Tave zgare me doreza silikoni rezistente ndaj nxehtesise, e persosur per gatimin dhe... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores