Filtra
Kategoritë
 
Dyqane
 
MARKA
 

Kërko: amd (21 Produkte)

Lenovo Ideapad 3 15.6″, 8GB, 256GB SSD, AMD
Asnjë vlerësim

Bli online Laptop te markes Lenovo. Ekran 15.6 inch me rezolucion Full HD. Kontrolloni dhe plotesoni cdo detyre... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Laptop HP Envy X360 13″, AMD
Asnjë vlerësim

Bli online laptop HP Envy me ekran 13 inch e rezolucion Full HD. Plote ngjyra dhe pamje kristal e paster. Ka... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Laptop Asus M570DD 15.6″, AMD
Asnjë vlerësim

Bli online laptop Asus me ekran 15.6 inch dhe rezolucion Full HD. Procesor i fuqishem Ryzen 5 3500U. Hapni dhe... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Ps4 Baldurs Gate Enhanced & Baldurs Gate 2 (Beamdog Collection)
Asnjë vlerësim

Porta e Baldur E detyruar të largohet nga shtëpia juaj në rrethana misterioze, ju e gjeni veten të tërhequr në një konflikt që e ka Bregun e Shpatës në prag të luftës. Së shpejti ju zbuloni se ka forca të tjera... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Laptop Lenovo Legion 5 Gaming 15.6″, 8GB, 256GB SSD + 1TB HDD, AMD
Asnjë vlerësim

Blini online Laptop Lenovo Legion 5 Gaming 15.6″, 8GB, 256GB SSD + 1TB HDD, AMD. Ekran 15.6 inch me rezolucion Full HD me frekuence rifreskimi 120Hz. Procesor AMD karte grafike NVIDIA GeForce RTX™ 1650TI, 4GB te dedikuar... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Laptop Asus NB X543BA-DM540 AMD A4-9125 2.3 GHz
Asnjë vlerësim

Laptop i markes Asus modeli Asus NB X543BA-DM540 AMD A4-9125 2.3 GHz  Procesor AMD A4-9125 2.3 GHz Ram 4GB DDR4  Hard disk 1TB SATA 5400rpm Karta Grafike , AMD Radeon R3 Graphics Madhesi e ekranit 15.6" FHD 1920x... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Lenovo Ideapad 3 15.6″, 8GB, 256GB SSD, AMD Ryzen 5
Asnjë vlerësim

Bli online laptop notebook Lenovo Ideapad 3 me ekran Ekran 15.6 inch me rezolucion Full HD. Kontrolloni dhe... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Lenovo Ideapad 3 15ARE05 15.6″, 8GB, 512GB SSD, AMD
Asnjë vlerësim

Bli online laptop notebook Lenovo Ideapad 3 me ekran 15.6 inch me rezolucion Full HD. Ekran me pamje shume te mire... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Lenovo Ideapad 5 15.6″, 8GB, 512GB SSD, AMD
Asnjë vlerësim

Bli online laptop notebook Lenovo Ideapad 5 me ekran Ekran 15.6 inch dhe rezolucion Full HD. Procesor AMD.... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Lenovo Ideapad S340-15API 15.6″, 12GB, 512GB SSD, AMD
Asnjë vlerësim

Bli online Lenovo Ideapad S340-15API me ekran 15.6 inch dhe rezolucion Full HD me prekje. Procesor AMD. Tastiere... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Lenovo Thinkbook 14″, 8GB, 256GB SSD, AMD
Asnjë vlerësim

Bli online laptop notebook Lenovo Thinkbook me ekran 14 inch me rezolucion Full HD. Kontrolloni dhe plotesoni cdo... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Lenovo NB Ideapad 5 15.6″, 8GB, 256GB SSD, AMD
Asnjë vlerësim

Bli online laptop Lenovo NB Ideapad me ekran 15.6 inch me rezolucion Full HD. Procesor AMD. Kontrolloni dhe... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Lenovo Legion 5 Gaming 15.6″, 16GB, 512GB SSD + 1TB HDD, AMD
Asnjë vlerësim

Bli online laptop gaming Lenovo Legion 5 me ekran 15.6 inch dhe rezolucion Full HD. Ka frekuence rifreskimi 120Hz. Procesor AMD karte grafike NVIDIA GeForce RTX™ 2060, 6GB te dedikuar. Ekran me pamje shume te mire dhe plote ng... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Asus ZenBook 14″, 8GB, 512GB SSD, AMD
Asnjë vlerësim

Ekran 14 inch me rezolucion Full HD. Kontrolloni dhe plotesoni cdo detyre te mundshme. Hapni dhe organizoni cdo... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
HP 255 G7 Notebook 15.6″, 4GB, 256GB SSD, AMD
Asnjë vlerësim

Ekran 15.6 inch me rezolucion Full HD. Kontrolloni dhe plotesoni cdo detyre te mundshme. Hapni dhe organizoni cdo... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Asus TUF Gaming 15.6″, 16GB, 512GB SSD, AMD
Asnjë vlerësim

Kontrolloni dhe plotesoni cdo detyre te mundshme. Hapni dhe organizoni cdo informacion ne cast. Ekran me pamje... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
ASUS ROG Zephyrus G14 14″, 16GB, 512GB SSD, AMD
Asnjë vlerësim

Ekran 14 inch me rezolucion Full HD. Procesor te gjenerates se 10 dhe karte grafike NVIDIA GeForce GTX 1650 Ti... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Lenovo NB Ideapad S145 15.6″, 4GB, 128GB SSD, AMD
Asnjë vlerësim

Ekran 15.6 inch me rezolucion HD. Kontrolloni dhe plotesoni cdo detyre te mundshme. Hapni dhe organizoni cdo... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Dell G5 SE Gaming 15,6″, 16GB, 1TB SSD, AMD
Asnjë vlerësim

Bli online Laptop gaming Dell G5 SE me ekran 15,6″ inch dhe rezolucion Full HD. Procesor AMD dhe karte grafike AMD Radeon™ RX 5600 6GB te dedikuar. Ekran me pamje shume te mire dhe plote ngjyra me frekuence rifreskimi 14... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores