Kërko: hoobart (13 Produkte)

Tostier HOOBART EL225A
Asnjë vlerësim

Tostier i markes Hoobart modeli EL225A Me fuqi 750W dhe materiali i pllakave eshte jo ngjites  Nje aksesor i nevojshem ne kuzhinen tuaj Beni vete snaduicin dhe tostin tuaj te preferuar ne pak minuta... Lexo më shumë

from 1,090.00ALL
at 1 stores
Televizor Hoobart 32” Smart LED HD 32EL615ANDT
Asnjë vlerësim

Televizor Hoobart 32” LED HD  32EL620ANDT Ekran LED me rezolucion  HD 1366 x768 Televizori eshte Smart  Android 7.0 dhe mund te lundroni lehtesisht ne internet duke pare programet qe deshironi. Marres dixhital t... Lexo më shumë

from 19,990.00ALL
at 1 stores
Televizor Hoobart 40” Smart LED FHD 40EL620ANDT
Asnjë vlerësim

Televizor Hoobart 40” LED FHD  40EL620ANDT Ekran LED me rezolucion Full HD 1920 X 1080 pixels Televizori eshte Smart  Android 7.0 dhe mund te lundroni lehtesisht ne internet duke pare programet qe deshironi. Marres dixhita... Lexo më shumë

from 21,990.00ALL
at 1 stores
Led TV Hoobart HB32EL615ANDT
Asnjë vlerësim

Blini online televizorin 32 inch smart Hoobart. Televizori ka sistem operimi android .Shijoni filmat tuaj te... Lexo më shumë

from 26,990.00ALL
at 1 stores
Frigorifer Hoobart HBTM5205XNF
Asnjë vlerësim

Frigorifer i markes HOOBART modeli  HBTM5205XNF  Me klas energjie A+ , Nofrost Frigoriferi ka dy ndarje dhe ngrirja ndodhet ne pjesen e siperme Kapaciteti Neto eshte 215 litra  Ngrirja ka 2 ndarje  Mbani ushqimet t... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores