Filtra

Kërko: mashe (4 Produkte)

Mashe per kacurrela Remington CI5338
Asnjë vlerësim

Mashe per kacurrela Remington CI5338 Perfitoni nje stilim te bute e te mrekullueshem me kete mashe. Me nje ngrohje te shpejte deri ne 210o dhe me pllaka qeramike ju mund te transformoni look-un tuaj pa humbur shume... Lexo më shumë

from 3,490.00ALL
at 1 stores
Pjaster Mashe Philips BHH811/00
Asnjë vlerësim

Pllaka Qeramike Temperatura max: 210 °C Mashe me diameter 25mm Arritje e temperatures ne 60 sec Udhezues stilimi Gjatesia e kabllit 1.8m... Lexo më shumë

from 5,290.00ALL
at 1 stores
Mashe Per Floket DSP 20099
Asnjë vlerësim

Blini online mashe per floke e markes DSP modeli 20099. Per krijimin e flokeve me onde te vogel dhe me onde te... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores