Filtra
Kategoritë
 
Dyqane
 

Kërko: portofol per meshkuj (5 Produkte)

Portofol per Meshkuj V me Gdhendje
Asnjë vlerësim

Portofol me gdhendje per meshkuj Nje imitim shume i mire i markes origjinale V Lekure e perpunuar, me dy ndarje... Lexo më shumë

from 1,490.00ALL
at 1 stores
Portofol per Meshkuj Model Pilus
Asnjë vlerësim

Portofol per meshkuj modeli Pilus Me 2 ndarje te medha ku njeri prej tyre eshte me zinxhir  Ka nje xhep te vogel si dhe nendarje per kartat e ndryshme  Nje vend per foto te vogla personale si dhe mbylljen e siguron... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Portofol per Meshkuj
Asnjë vlerësim

Portofol per Meshkuj ne dy ngjyra  Me 2 ndarje te medha ne pjesen e brendshme  Gjithashtu ka 3 hapesira... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Portofol per Meshkuj Model Laoyeche
Asnjë vlerësim

Portofol per meshkuj modeli Laoyeche Me 2 ndarje te medha ku njeri prej tyre eshte me zinxhir  Ka nje xhep te vogel si dhe nendarje per kartat e ndryshme  Nje vend per foto te vogla personale si dhe mbylljen e sigu... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Portofol per Meshkuj Guard 845.G
Asnjë vlerësim

Portofol per meshkuj, modeli Guard 845.G Detaji me kryesor qe nje mashkull ka ne perditshmeri  Ne brendesi portofoli ka dy hapje te medha si dhe nen ndarje per karta te ndryshme Material i bute ,cilesor dhe lekure e ... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores