Filtra
Kategoritë
 
Preferuara
 
Dyqane
 

Kërko: thithes lageshtire (1 Produkte)

Thithese Lageshtire Ariston DEOS 20S
Asnjë vlerësim

Thithese Lageshtire Ariston DEOS 20S Ndihmon ne uljen e lageshtires se dhomes  Me dizajn modern dhe kompakt  Rregullues i lageshtires me 35 - 80 %  Mbledh lageshti deri ne 20 Lt/ 24 h Me filter pastrimi te ajrit  I... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores