Kërko: usb c (166 Produkte)

USB Cruzer Fit 64G
Asnjë vlerësim

Përshkrimi USB Cruzer Fit 32G SDCZ33-064G-G35 Usb e tipit 2.0 Ruan te dhenat private me ane te SanDisk Secure Access Shpejtesi ne transferimit e te dhenave Mund te shkarkoni foto dokumente video kenget tuaja te preferua... Lexo më shumë

from 1,090.00ALL
at 1 stores
USB Cruzer Fit 32G
Asnjë vlerësim

Përshkrimi USB Cruzer Fit 32G Me kapacitet te bollshem dhe sisitem te ruajtjes se te dhenave USB-ja Cruzer Fit ju ofron nje menyre te shpejte per te transferuar te dhenat Me nje dizajn ne stil minimalist ideale per rastet... Lexo më shumë

from 790.00ALL
at 1 stores
Fishe Moxom Mikro-USB CC-65 1m 2.4A
Asnjë vlerësim

Fishe Moxom Mikro-USB CC-65 1m 2.4A Fishe karikimi cilesore nga Moxom, modeli CC-65. Parandalon mbi-karikimin dhe rezistent ndaj perthyerjeve. Specifika: Fuqia: 2.4A Lidhja: Micro USB Gjatesia: 1m  ... Lexo më shumë

from 290.00ALL
at 1 stores
Karikues hoco. Micro USB C22A 2.4A
Asnjë vlerësim

Karikues hoco. Micro USB C22A 2.4A Karikuesi Eardom C22A  eshte kompakt dhe i lehte per tu mbajtur. Pjesa e jashteme e karikuesit eshte e perbere nga plastika ABS e cila eshte rezistente ndaj goditjeve . Karikuesi pe... Lexo më shumë

from 890.00ALL
at 1 stores
Karikues hoco. Micro USB C11 1.0A
Asnjë vlerësim

Karikues hoco. Micro USB C11 1.0A Karikoni telefonin tuaj ne shtepi ose ne makine. Materiali i karikuesit ka... Lexo më shumë

from 490.00ALL
at 1 stores
Fishe Moxom Micro USB CC-46 2.4A 1m
Asnjë vlerësim

Fishe Moxom Micro USB CC-46 2.4A 1m Fishe karikimi cilesore nga Moxom, modeli CC-46. Parandalon mbi-karikimin dhe rezistent ndaj perthyerjeve. Specifika: Fuqia: 2.4A Lidhja: Micro USB Gjatesia: 1m  ... Lexo më shumë

from 390.00ALL
at 1 stores
Kabell Gembrid Micro-USB cable, 1.8 m [05122]
Asnjë vlerësim

Kabëll Micro-USB e përkryer për lidhjen ose karikimin e telefonave celular, etj Prize per lidhjen A te B 2.0. Kabllo spirale e mbështjellë kompakte. Gjatesia: 1.8 M Bli tani online!... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Kabell Gembrid Double-sided USB 2.0 AM to Micro-USB cable, 1 m, black [07779]
Asnjë vlerësim

Lidhës i dyanshëm - përshtatet në të dy mënyrat! E përkryer për lidhjen e pajisjeve portative. Kabllo USB 2.0 me lidhës mashkull Micro USB 5 pin. Lidhës praktik i dyanshëm USB AM, përshtatet me portet USB në të d... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Kabell Gembrid Micro-USB cable, 1 m [08210]
Asnjë vlerësim

Kabllot mikro-USB per karikimin dhe lidhjen e celulareve. Prize per lidhjen A te B 2.0. Kabllo spirale e mbështjellë kompakte Gjatesi: 1M Bli tani online!... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Kabell Gembrid Coiled Micro-USB cable, 0.6 m, black [08181]
Asnjë vlerësim

Kabëll Micro-USB e përkryer për lidhjen ose karikimin e telefonave celular, etj Prize per lidhjen A te B 2.0. Kabllo spirale e mbështjellë kompakte Gjatesi: 0.6 M Bli tani online!... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
USB Corsair.D.K 64GB
Asnjë vlerësim

Lironi hapsire thjeshte dhe shpejte nga pasjisja juaj Android me USB 64GB nga SanDisk. Njera ane Mikro USB dhe... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Cante Udhetimi + Laptopi 15.6 BackPack USB V2
Asnjë vlerësim

Përshkrimi Cante Udhetimi + Laptopi 15.6 BackPack USB V2 Cante laptopi qe perdoret dhe per udhetime Takohuni me paketen e udhetimeve qe do ofroje siguri dhe komforditet ne cdo udhetim tuajin apo takime per te patur te gjith... Lexo më shumë

from 4,490.00ALL
at 1 stores
USB Verbatim 64GB Pinstripe Black
Asnjë vlerësim

USB me kapacitet 64GB Shpejtesi 2.0 Marka Verbatim Kapak i levizshem per te siguruar USB-ne Material Plastik... Lexo më shumë

from 790.00ALL
at 1 stores
Fishe Xiaomi Mi Usb Type-C ne Type-C
Asnjë vlerësim

Fishe Xiaomi Mi Usb Type-C ne Type-C Fishe Type C ne Type C Material cilesor dhe rezistent. Gjatesia: 1.5 m... Lexo më shumë

from 1,290.00ALL
at 1 stores
Fishe Karikimi Xiaomi Mi 2ne1 Micro-USB ne Type-C
Asnjë vlerësim

Fishe Karikimi Xiaomi Mi 2ne1 Micro-USB ne Type-C Fishe Micro USB dhe Type C . Dy porta te ndryshme ne nje fishe te vetme. Material cilesor dhe rezistent. Gjatesia: 30 cm  ... Lexo më shumë

from 990.00ALL
at 1 stores
USB Sandisk Cruzer 16G
Asnjë vlerësim

USB Sandisk Cruzer 16G * Flash drive Cruzer eshte forma me e thjeshte dhe praktike e ruajtjes se te dhenave * Dizenjuar per te patur pjesen e siperme te levizshme, ne menyre qe te ruhet konektori qe lidh USB me pajisjen ... Lexo më shumë

from 690.00ALL
at 1 stores
USB Verbatim 16GB Slider Drive Black
Asnjë vlerësim

USB me kapacitet 16GB Shpejtesi 2.0 Marka Verbatim USB del dhe futet brenda per ta siguruar Material Plastik... Lexo më shumë

from 790.00ALL
at 1 stores
Cante shpine laptopi me dalje USB e Zeze
Asnjë vlerësim

Cante shpine Laptopi me dalje USB Gri Me xhepa te jashtem dhe te brendshem per laptopin tuaj Me fishe Usb per te karikuar tabletin apo smartphoni  Teper praktike dhe funksionale Materiali poliester e nje cilesie te la... Lexo më shumë

from 2,490.00ALL
at 1 stores
USB Patriot 1 TB Supersonic Rage Elite USB 3.1 Generation
Asnjë vlerësim

USB Patriot  Supersonic Rage Elite 1TB USB 3.1 Generation Ruajtje maksimale e te dhenave si dhe shpejtesi e siguruar Shpejtesia e transferimit ne lexim eshte 400 MB / s  Shpejtesia e transferimit ne shkrim esht... Lexo më shumë

from 22,990.00ALL
at 1 stores
Switch KVM me 2 porta USB
Asnjë vlerësim

Switch KVM i markes Manhattan me 2 porta USB Ka 1 porte VGA dhe 2 porta 3.5mm mini-jack I pershtatshem per 1 user. Mund te lidhe dy kompjutera njekohesisht me nje usb dhe nje maus 2 portat e USB-se jane per tastieren... Lexo më shumë

from 3,790.00ALL
at 1 stores