Filtra
Çmimi
4,990.00ALL 4,990.00ALL
Fshih filtrat shtesë
 
Kategoritë
 
Preferuara
 
Dyqane
 

Kërko: xiaomi band 6 (1 Produkte)

Xiaomi Mi Band 6
Asnjë vlerësim

Ekrani Ekrani: AMOLED 1,56 inç Rezolucioni i ekranit: 152*486 Shkëlqimi i ekranit: deri në 450 nits, i rregullueshëm Sensorët Sensori me precizion të lartë me 6 boshte dhe sensori i rrahjeve të zemrës ... Lexo më shumë

from 4,990.00ALL
at 1 stores