Filtra
Dell
Pastro të gjitha
Çmimi
29,990.00ALL 159,990.00ALL
Fshih filtrat shtesë
 
Kategoritë
 
Preferuara
 
Dyqane
 
CPU PROCESOR
 
GJENDJA
 
MARKA
 
RAM
 

Kërko: Dell (7 Produkte)

Laptop Dell Latitude E5450 (I perdorur)
Asnjë vlerësim

Laptop Dell Latitude E5450 (I perdorur) Procesor Intel Core i5 (5th Gen) 5300U / 2.3 GHz Dual-Core  Madhesia e ekranit 14" me ndicim LED dhe rezolucioni WLED backlight  Hard Disk 500GB HDD 7200rpm Memorje 4 GB D... Lexo më shumë

from 35,990.00ALL
at 1 stores
Laptop Dell Latitude E7450 (I perdorur)
Asnjë vlerësim

Laptop Dell Latitude E7450 (I perdorur) Procesor Intel Core i5 (5th Gen) 5300U me shpejtesi 2.30 GHz Madhesia e ekranit 14" me ndicim LED dhe rezolucioni 1920x1080, touchscreen Hard Disk 256GB SSD  Memorje 8 GB... Lexo më shumë

from 39,990.00ALL
at 1 stores
DELL NB G3 15 3590
Asnjë vlerësim

Laptop DELL NB G3 15 3590. Garancia 3 vjet  Procesor Intel Core i7-9750H (12MB,up to 4.5GHz), gjenerata e 9 Madhesia e ekranit 15.6" dhe rezolucioni FHD(1920x1080) IPS AG Memorje RAM 16GB DDR4 (2x8GB)2666Mhz Har... Lexo më shumë

from 159,990.00ALL
at 1 stores
Laptop DELL NB Inspiron 5570,Intel Core i7-7500U
Asnjë vlerësim

Laptop Dell Notebook Inspiron 5570. Garancia 3 vjet  Procesor Intel Core i7-7500U  (8M Cache, up to 3.5 GHz) Madhesia e ekranit 15.6" TN dhe rezolucioni Full HD (1920x1080) AG Memorje RAM 8GB, DDR4, 128 GB SSD+ 1TB H... Lexo më shumë

from 112,990.00ALL
at 1 stores
DELL NB Inspiron 15 3000 3584
Asnjë vlerësim

Laptop DELL NB Inspiron 15 3000 3584 Procesor Intel  Core i3-7020U (3M Cache, 2.30 GHz) Madhesia e ekranit 15.6" dhe rezolucioni Full HD (1920x1080) AG Memorje RAM 4GB DDR4(1x4Gb) 2666MHz Hard dis... Lexo më shumë

from 53,990.00ALL
at 1 stores
Laptop DELL NB Inspiron 17 3793
Asnjë vlerësim

Laptop DELL NB Inspiron 17 3793 Procesor Intel Core i7-1065G7(8MB, up to 3.9 GHz) Madhesia e ekranit 17.3" dhe rezolucioni Full HD (1920x1080) AG Memorje RAM 16GB (2x8GB) DDR4 2666MHz Hard disk 512GB PCIe NVMe SS... Lexo më shumë

from 129,990.00ALL
at 1 stores
Laptop Dell Latitude 7240 (i perdorur)
Asnjë vlerësim

Laptop Dell Latitude 7240 (I perdorur) Procesor Intel Core i5  4200U  gjenerat e 4 Madhesia e ekranit 12" me ndicim LED dhe rezolucioni WLED backlight  Hard Disk 256 SSD Memorje 4 GB DDR3L SDRAM Karte grafike Intel ... Lexo më shumë

from 29,990.00ALL
at 1 stores