Filtra
8GB
Pastro të gjitha
Çmimi
112,990.00ALL 112,990.00ALL
Fshih filtrat shtesë
 
Kategoritë
 
Preferuara
 
Dyqane
 
CPU PROCESOR
 
MARKA
 
RAM
 

Kërko: Dell (1 Produkte)

Laptop DELL NB Inspiron 5570,Intel Core i7-7500U
Asnjë vlerësim

Laptop Dell Notebook Inspiron 5570. Garancia 3 vjet  Procesor Intel Core i7-7500U  (8M Cache, up to 3.5 GHz) Madhesia e ekranit 15.6" TN dhe rezolucioni Full HD (1920x1080) AG Memorje RAM 8GB, DDR4, 128 GB SSD+ 1TB H... Lexo më shumë

from 112,990.00ALL
at 1 stores