Filtra
2GB
Pastro të gjitha
Çmimi
129,990.00ALL 129,990.00ALL
Fshih filtrat shtesë
 
Kategoritë
 
Preferuara
 
Dyqane
 
CPU PROCESOR
 
MARKA
 
RAM
 

Kërko: Dell (1 Produkte)

Laptop DELL NB Inspiron 17 3793
Asnjë vlerësim

Laptop DELL NB Inspiron 17 3793 Procesor Intel Core i7-1065G7(8MB, up to 3.9 GHz) Madhesia e ekranit 17.3" dhe rezolucioni Full HD (1920x1080) AG Memorje RAM 16GB (2x8GB) DDR4 2666MHz Hard disk 512GB PCIe NVMe SS... Lexo më shumë

from 129,990.00ALL
at 1 stores