Filtra
Core i5
Pastro të gjitha
Kategoritë
 
Preferuara
 
Dyqane
 
CPU PROCESOR
 
GJENDJA
 
MARKA
 

Kërko: Fujitsu (1 Produkte)

Laptop FUJITSU Lifebook E734 (I perdorur)
Asnjë vlerësim

Laptop FUJITSU  Lifebook E734 (I perdorur) Procesor  Intel Core i5-4610M (Haswell)  3.0 GHz  Madhesia e ekranit 13.3 " me ndicim LED dhe rezolucioni 1366 x 768 Matte Hard Disk 256 SSD  Memorje 8 GB DDR3... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores