Kërko: HP (53 Produkte)

Laptop HP OMEN 15-dc0014nia 5KU31EA PK
Asnjë vlerësim

Procesor: Intel Core i7Model Procesor: 8750h 2.2 GHz TurboBoost 4.1 GHz Madhesi Ekrani: 15.6” TouchScreenTeknologji Ekrani: IPS 144 HzRezolucion Ekrani: FHD 1920x1080 RAM: 8 GB DDR4HDD: 1 ... Lexo më shumë

from 179,990.00ALL
at 1 stores
Laptop HP OMEN 15-dc1066nia 8AY65EA PK
Asnjë vlerësim

Procesor: Intel Core i7Model Procesor: 8750H 2.2 GHz TurboBoost 4.1 GHz Madhesi Ekrani: 15.6” 144 HzTeknologji Ekrani: IPS WLED BacklightRezolucion Ekrani: FHD 1920x1080RAM: 16 GB DDR4SSD: 512 GBGrafika: GeForce RTX 2070 8... Lexo më shumë

from 203,990.00ALL
at 1 stores
Laptop HP OMEN 15-dc1014na 6AW91EA PK
Asnjë vlerësim

Procesor: Intel Core i7Model Procesor: 8750H 2.2 GHz TurboBoost 4.1 GHz Madhesi Ekrani: 15.6” Teknologji Ekrani: IPS 144 HzRezolucion Ekrani: FHD 1920x1080RAM: 16 GB DDR4HDD: 1 TBSSD: 128 GBGrafika NVIDIA RTX 2060 6GB... Lexo më shumë

from 209,990.00ALL
at 1 stores
HP Printer Laser MFP 137fnw
Asnjë vlerësim

Përshkrimi Multifunksional printon skanon dhe fotokopjon. Me lazer dhe printon bardhe e zi me rezolucion 4800 x 4800. Printon deri ne 20 ppm (faqe/min). Printim skanim dhe fotokopje ne nje pajisje te vetme. I vogel dhe ... Lexo më shumë

from 27,990.00ALL
at 1 stores
Laptop HP Elitebook 850 G3 (i perdorur )
Asnjë vlerësim

Laptop HP Elitebook 850 G1 (I perdorur) Procesor Intel Core i5(6th Gen) 6300 / 2.4 GHz Madhesia e ekranit 15.6" Full HD me ndicim LED dhe rezolucioni 1920x1080 SSD 256 GB   Memorje 8 GB DDR4 SDRAM  Karte grafike Intel... Lexo më shumë

from 57,999.00ALL
at 1 stores
Laptop HP Elitebook 15.6` 850 G4 (i perdorur )
Asnjë vlerësim

Përshkrimi Laptop HP Elitebook 850 G4 (I perdorur) Procesor Intel Core i7(7th Gen) 7500U / 2.7 GHz Madhesia e ekranit 15.6" Full HD me ndicim LED dhe rezolucioni 1920x1200 SSD 256 GB Memorje 16 GB DDR4 SDRAM Karte grafi... Lexo më shumë

from 69,990.00ALL
at 1 stores
Cante Laptopi HP 17.3-inch Pavilion Gaming 500
Asnjë vlerësim

Cante Laptopi HP 17.3-inch Pavilion Gaming 500 * Dizenjuar per ata qe luajne kudo dhe ne cdo kohe * Me dizajn ergonomik dhe hapesire te bollshme per te vendosur te gjitha mjetet dhe pajisjet teknologjike te nevojshme * ... Lexo më shumë

from 5,190.00ALL
at 1 stores
Printer HP LaserJet PRO M102A
Asnjë vlerësim

Printer  HP LaserJet PRO M102A Printon me laserjet PCLmS, URF, PWG Printon mbi 22 faqe per minut dhe gati per 7.3 sekonda Printon me shpejtesi 600 MHz  hi-speed 2.0 port USB Teknologjia e printimit me lazer, bardhe e zi... Lexo më shumë

from 11,990.00ALL
at 1 stores
Printer HP LaserJet Pro M15a,
Asnjë vlerësim

Printer HP  LaserJet Pro M15a,  Printon mbi 19 faqe per minut dhe gati per 7.3 sekonda Printon me shpejtesi 600 MHz  hi-speed 2.0 port USB Teknologjia e printimit me lazer, bardhe e zi. Lidhje USB  Printon 8,000  f... Lexo më shumë

from 9,490.00ALL
at 1 stores
Kompjuter HP EliteDesk 800 G1 MT
Asnjë vlerësim

Kompjuter HP EliteDesk 800 G1 MT Procesor Intel® Core™ i5-4570 Processor 6M Cache, up to 3.60 GHz Ram 4GB, 250 HDD. Karta Grafike Intel HD  Portat (6) USB 2.0 (2 front, 4 rear), (4) USB 3.0 (2 front, 2 rear), seria... Lexo më shumë

from 18,990.00ALL
at 1 stores
Kompjuter HP Compaq 6200 SFF
Asnjë vlerësim

Desktop HP Compaq  Pro 6200 SFF Procesor Intel Core i3-2100 (3.10 GHz, 3MB cache, 2 cores) Ram 4GB, 250GB HDD Sata. Karta Grafike Intel  Portat e pasme:  10 x USB 2.0, Ethernet, VGA, DisplayPort,  Garancia 1 Vit... Lexo më shumë

from 8,990.00ALL
at 1 stores
Laptop HP EliteBook 820 G2 (I perdorur)
Asnjë vlerësim

Laptop HP EliteBook 820 G2  (I perdorur) Procesor Intel® Core™ i3-5010U  Madhesia e ekranit 12.5" me ndicim LED dhe rezolucioni 1366 x 768 Hard Disk 128 SSD Memorje 4 GB - DDR3  Karte grafike Intel HD G... Lexo më shumë

from 27,990.00ALL
at 1 stores
Laptop HP ZBook 15 G2 (I perdorur)
Asnjë vlerësim

Laptop HP ZBook 15 G2 (I perdorur) Procesor Intel Core i7 (4th Gen) 4810MQ Madhesia e ekranit 15.6" me ndicim LED dhe rezolucioni 1920 x 1080  Hard Disk 256 GB SSD RAM 16 GB me shpejtesi 1600 MHz NVIDIA Quadro K2100... Lexo më shumë

from 66,990.00ALL
at 1 stores
Laptop HP PROBOOK 430 G2 (I perdorur)
Asnjë vlerësim

Laptop HP PRO BOOK 430 G2 (I perdorur) Procesor Intel Core i3-4005U  Madhesia e ekranit 13.3" me ndicim LED dhe rezolucioni 1366 x 768  Hard Disk 128GB Solid State Drive Memorje 4GB of 1600 MHz DDR3L  Kar... Lexo më shumë

from 29,990.00ALL
at 1 stores
Kompjuter HP ProDesk 600 G1-SFF
Asnjë vlerësim

Kompjuter HP ProDesk 600 G1-SFF. Procesor G3220 Gen 4 me shpejtesi 3.2 GHz. Ram 4GB, 500 HDD. Karta Grafike Intel HD Graphics 4600. Portat (6) USB 2.0 (2 front, 4 rear), (4) USB 3.0 (2 front, 2 rear), serial, (2) PS/... Lexo më shumë

from 9,990.00ALL
at 1 stores
Kompjuter Gaming Titanium 750
Asnjë vlerësim

Kompjuter Gaming TITANIUM 750 Procesor Core i5-6500 3.60 GHz Gigabyte WindForce  1650 Gb 4gb Ram 16 GB DDR4 2400HZ SSD 256 gb Kompjuteri eshte i testuar per Gaming dhe mund te luani shume mire Fortnite ,PUBG GTA ,etj... Lexo më shumë

from 55,990.00ALL
at 1 stores
Cante Shpine HP 15.6"
Asnjë vlerësim

Cante shpine me ngjyre te zeze HP E pershtatshme kryesisht per laptop HP me madhesi deri ne 15.6" (39.62 cm) ... Lexo më shumë

from 2,990.00ALL
at 1 stores
Laptop HP NB 250 G7
Asnjë vlerësim

Laptop HP Notebook 250 G7. 1 Vit Garanci  Procesor Intel® Core™ i3-7020U ,(core i3 gjenerata e 7)  Intel® HD Graphics 620 (2.3 GHz, 3 MB L3 cache, 2 cores) Madhesia e ekranit 15.6" Slim HD dhe rezolucioni 1366x768  ... Lexo më shumë

from 54,990.00ALL
at 1 stores
Cante Laptopi HP 34Y64AA 17.3 Prelude PK
Asnjë vlerësim

Cante Laptopi HP 34Y64AA 17.3 Prelude PK

from 3,990.00ALL
at 1 stores
Cante Laptopi OMEN HP 7MT84AA Transpector 15.6 Backpack Black PK
Asnjë vlerësim

Cante Laptopi OMEN HP 7MT84AA Transpector 15.6 Backpack Black PK

from 7,990.00ALL
at 1 stores