Filtra
Core i3
Pastro të gjitha
Çmimi
54,990.00ALL 54,990.00ALL
Fshih filtrat shtesë
 
Kategoritë
 
Preferuara
 
Dyqane
 
CPU PROCESOR
 
MARKA
 

Kërko: HP (1 Produkte)

Laptop HP NB 250 G7
Asnjë vlerësim

Laptop HP Notebook 250 G7. 1 Vit Garanci  Procesor Intel® Core™ i3-7020U ,(core i3 gjenerata e 7)  Intel® HD Graphics 620 (2.3 GHz, 3 MB L3 cache, 2 cores) Madhesia e ekranit 15.6" Slim HD dhe rezolucioni 1366x768  ... Lexo më shumë

from 54,990.00ALL
at 1 stores