Filtra
4GB
Pastro të gjitha
Çmimi
29,990.00ALL 29,990.00ALL
Fshih filtrat shtesë
 
Kategoritë
 
Preferuara
 
Dyqane
 
GJENDJA
 
MARKA
 
RAM
 

Kërko: HP (1 Produkte)

Laptop HP PROBOOK 430 G2 (I perdorur)
Asnjë vlerësim

Laptop HP PRO BOOK 430 G2 (I perdorur) Procesor Intel Core i3-4005U  Madhesia e ekranit 13.3" me ndicim LED dhe rezolucioni 1366 x 768  Hard Disk 128GB Solid State Drive Memorje 4GB of 1600 MHz DDR3L  Kar... Lexo më shumë

from 29,990.00ALL
at 1 stores