Filtra
8GB
Pastro të gjitha
Çmimi
62,990.00ALL 62,990.00ALL
Fshih filtrat shtesë
 
Kategoritë
 
Preferuara
 
Dyqane
 
CPU PROCESOR
 
RAM
 

Kërko: HP (1 Produkte)

Kompjuter Gaming Segoptep
Asnjë vlerësim

Kompjuter Gaming Segotep Procesor Core i5-4570 3.60 GHz 6 mb cache  GeForce 1070 8Gb Gigabite Ram 16 GB DDR3 1600HZ 12800e SSD 256 gb Kompjuteri eshte i testuar per Gaming dhe mund te luani shume mire Fortnite ,PUBG GT... Lexo më shumë

from 62,990.00ALL
at 1 stores