Filtra
Kategoritë
 
Preferuara
 
Dyqane
 

Kërko: Panasonic (1 Produkte)

Lavatrice Panasonic NA-148XS1WGN
Asnjë vlerësim

Teknologjia e motorrit Inverter tek lavatriçet Panasonic garantojne rezultate te larta ne larje, janë më efiçente dhe më të qeta. AUTO CARE: Paisja me ane te sensorit inteligjent ECONAVI pershtat programin m... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores