Kërko: Philips (25 Produkte)

Qese Fshese Philips FC8022/04
Asnjë vlerësim

Qese Fshese Philips  FC8022/04 Permban1 filter antialergjik. Permban 1 filter HEPA. Paketimi permban 4 cope. Produkt origjinal Philips.  ... Lexo më shumë

from 1,390.00ALL
at 3 stores
Fshese Dore Philips FC6150/01
Asnjë vlerësim

Fshese dore e markes Philips Modeli: FC6150/01 Lloji i depozites se pluhurit: Plastike Kapaciteti i depozites:... Lexo më shumë

from 6,490.00ALL
at 2 stores
Thekese buke Philips HD2581/00
Asnjë vlerësim

Thekese buke Philips HD2581/00 Thekje e njetrajtshme nga te dyja anet. Fuqia 750 watts Me 2 hapsira per te vendosur fetat e bukes. Ka nje depozite tek pjesa e poshtme qe mbledh therrimet.... Lexo më shumë

from 3,690.00ALL
at 1 stores
Thekese buke Philips HD2515/00
Asnjë vlerësim

Thekese buke e markes Philips modeli HD2515/00 Me 2 xhepa per thekjen e dy fetave buke, si dhe mund tei vendosni ne pjesen e siperme  Thekje e njetrajtshme nga te dyja anet. Fuqia 830 watts E ruan shijen e bukes pa e thare ... Lexo më shumë

from 4,490.00ALL
at 1 stores
Thekese buke Philips HD2516/90
Asnjë vlerësim

Thekese buke Philips HD2516/90 Permasa e thekeses eshte 33 x 25 x 25 cm Fuqia e saj eshte 830 W 8 nivele per thekje sipas preferencat individuale Me 8 nivelet ju mund te thekni lloje te ndryshme te bukes pa r... Lexo më shumë

from 4,990.00ALL
at 1 stores
Thekese buke Philips HD2650/80
Asnjë vlerësim

Thekese buke Philips HD2650/80 Me thekesen e bukes Philips HD2650 / 80 ju mund te beni buke te thekur, te prere vete ose te prere paraprakisht. Zgjidhni nga opsione te ndryshme per rrezitje dhe perdorni mbajtesin e integru... Lexo më shumë

from 6,190.00ALL
at 1 stores
Ibrik Philips HD9305/21
Asnjë vlerësim

Ibrik i markes Philips modeli HD9305/21 Ngrohes uji praktik dhe shume fuksional Me nje konsum mjaft te ulet te energjise elektrike Me kapacitet 1.5 litra Ngroh ujin ne temperatura mjaft te larta per nje kohe te shku... Lexo më shumë

from 4,990.00ALL
at 1 stores
Shtrydhese Philips HR1855/80
Asnjë vlerësim

Shtrydhese Philips HR1855/80  Cilesore, praktike dhe shume ekonomike. Shtrydhese frutash dhe perimesh ideale per lengje te shendetshme dhe salca te shijshme.. Mban deri ne 2 l. Pjese te cmontueshme lehtesisht per tu past... Lexo më shumë

from 13,990.00ALL
at 1 stores
Grirese Philips HR1393/00
Asnjë vlerësim

Grirese Philips HR1393/00 Nje aleat me shume ne kuzhinen tuaj. Mjafton nje prekje tek pjesa e siperme per ta vene ne pune. Mund te lahet ne lavastovilje. Kapaciteti 700 ml Tehe te mprehta prej celiku Fuqia 450W M... Lexo më shumë

from 3,590.00ALL
at 1 stores
Tostier Philips HD2395/00
Asnjë vlerësim

Tostier Philips HD2395/00 Tostjera e duhur per rezultate te shijshme. Ka hapsire te madhe dhe nuk ngjit. Fuqia 820W. Vendosje vertikale qe ju kursen hapsire. Mund te mbyllet lehtesisht me nje buton. Gati per t'u perdoru... Lexo më shumë

from 4,790.00ALL
at 1 stores
Hekur Philips DST6002/30
Asnjë vlerësim

Hekur i markes Philips modeli DST6002/30 Pllaka e hekurit eshte material qeramike Me fuqi 2400W. Per hekurosjen e rrobave te ndryshme Hekurosje ne te thate, me avull ose me sprucim uji. Presioni i avullit 210 g / min Me ... Lexo më shumë

from 7,190.00ALL
at 1 stores
Blender Philips HR2100/00
Asnjë vlerësim

Mikser Philips HR2100/00 Nje mikser cilesor per pergatitje te shijshme Mikseri Philips HR2100 me nje motor prej 400 W eshte ideal per pergatitje te buta gjithashtu per perzierje , grirje dhe coptim te ushqimit N... Lexo më shumë

from 5,490.00ALL
at 1 stores
Fshese Korenti Philips FC9351/01
Asnjë vlerësim

Fshese me korent e markes Philips modeli FC9351/01 Depozite me gote me kapacitet 1.5 litra Fuqia e motorrit te fsheses eshte 1900W ndersa fuqia thithese 370W Fshesa punon me filter HEPA10 Me ngjyre te kuqe dhe te ze... Lexo më shumë

from 15,990.00ALL
at 1 stores
Ibrik Philips HD9350/91
Asnjë vlerësim

Ibrik i markes Philips modeli HD9305/21 Ngrohes uji praktik dhe shume fuksional Me nje konsum mjaft te ulet te energjise elektrike Me kapacitet 1.7 litra Ngroh ujin ne temperatura mjaft te larta per nje kohe te shku... Lexo më shumë

from 4,190.00ALL
at 1 stores
Fshese korenti PHILIPS FC8371/09
Asnjë vlerësim

Fshese korenti PHILIPS FC8371/09 Teknologjia Single AirflowMax ofron fuqi të lartë thithjeje dhe përdorë qesen deri në maksimum Teknologjia eshte projektuar ne baze te optimizimit te tre elementeve kryesore: 1) ... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Fshese korenti PHILIPS FC8293/01
Asnjë vlerësim

Fshese korenti PHILIPS FC8293/01 Ideale per amvisat per nje pastrim perfekt  Me motorr ne fuqi te forte thithje e cila shkon ne 1800 W Filtat e fsheses mbajne deri ne 99 % te grimcave te pluhurit duke ofruar nje ajer te past... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Fshese korenti Philips FC9744/09
Asnjë vlerësim

Fshese korenti Philips FC9744/09 Projektuar per pluhur te perkryer vakum Philips PowerPro Expert eshte krijuar per te prodhuar rezultate te persosura, fale nje thithjeje te fuqishme. Teknologjia PowerCyclone 8 dhe furç... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Fshese korenti Philips FC9170/01
Asnjë vlerësim

Fshese me korent Philips FC9170 Fshese me depozite pluhuri te pajisur me qese. Kapaciteti i depozites: 4 L Fuqia e motorrit: 2200 W Fuqia thithese: 500 W Funksion mbledhje kordoni. Gjatesia e kordonit 9 metra. M... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Fshese Korenti Philips FC9334/09
Asnjë vlerësim

Fshese me korent e markes Philips modeli FC9334/09 Depozite me gote me kapacitet 1.5 litra Fuqia e motorrit te fsheses eshte 650W Fshesa ka filter "Allergy Filter" Me ngjyre te kuqe dhe te zeze Gjatesi kordoni 6 m... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Qese per Fshesa Philips FC8021/03
Asnjë vlerësim

Qese per Fshesa me Korent Philips Qese depozite pluhuri e cila pershtatet me keto modele fshesash: Philips 8100, 8200, 8500, 8600, 9000, 9100 Pershtatet vetem me fshesat Philips. Paketimi permban 4 cope. Produkt origjinal ... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores