Filtra
Çmimi
990.00ALL 40,990.00ALL
Fshih filtrat shtesë
 
Kategoritë
 
Preferuara
 
Dyqane
 
Marka
 

Kërko: Samsung (8 Produkte)

Mikrovale Samsung MS23F301TAK/
Asnjë vlerësim

Praktike dhe shume funksionale ne kuzhinen tuaj Perdoret per ngrohje Komandimi: elektronik Kapaciteti:... Lexo më shumë

from 13,990.00ALL
at 3 stores
Mikrovale Samsung
Asnjë vlerësim

Gatim i thjeshtëzuar me përbërës të freskët Zëvendësoni ushqimet e gatshme... Lexo më shumë

from 14,990.00ALL
at 3 stores
Fshese korenti Samsung VCC4135S37
Asnjë vlerësim

Fshese me korent Samsung VCC4135S37 Depozite e pluhurit me qese cope. Kapaciteti i depozites 3 litra. Fuqia... Lexo më shumë

from 8,590.00ALL
at 2 stores
Koke Fshese per Dysheke Samsung VCA-BB300
Asnjë vlerësim

Koke per fshese per pastrimin e dyshekeve me korent e markes Samsung dhe modeli VCA-BB300 E pershtatshme per te... Lexo më shumë

from 2,890.00ALL
at 1 stores
Filter Fshese Samsung VCA-VH51
Asnjë vlerësim

Filter per shesen me korent, e markes Samsung modeli VCA-VH51 Ky filter eshte HEPA Nese fshesa juaj has veshtiresi ne thithjen e mbeturinave dhe pluhurit eshte koha ta ndryshoni ate Keshillohet qe filtri te n... Lexo më shumë

from 990.00ALL
at 1 stores
Mikrovale Samsung MG23K3575AS
Asnjë vlerësim

Mikrovale e markes Samsung, modeli MG23K3575AS Perdorimi i mikrovales ju ben qe te kurseni energji dhe kohe Per vetem pak caste do te keni ne tryezen tuaj nje vakt te ngrohte Kjo mikrovale ka funksion ngrohje por edhe grile... Lexo më shumë

from 23,990.00ALL
at 1 stores
Mikrovale Samsung MS23K3513AK
Asnjë vlerësim

Mikrovale e markes samsung, modeli MS23K3513AK Perdorimi i mikrovales ju ben qe te kurseni energji dhe kohe Per... Lexo më shumë

from 19,990.00ALL
at 1 stores
Mikrovale Samsung FG87SUB/BOL
Asnjë vlerësim

Mikrovale e markes Samsung, modeli FG87SUB/BOL Perdorimi i mikrovales ju ben qe te kurseni energji dhe kohe Per... Lexo më shumë

from 40,990.00ALL
at 1 stores