Filtra
Çmimi
99.00ALL 161,990.00ALL
Fshih filtrat shtesë
 
Kategoritë
 
Preferuara
 
Antena
 
CPU PROCESOR
 
CPU PROCESOR
 
GJENDJA
 
GJENDJA
 
KAPACITETI
 
KAPACITETI I HARD DISKUT
 
KAPACITETI I USB-SE
 
KLASI I SHPEJTESISE
 
LLOJI I HARD DISK
 
MADHESIA E EKRANIT
 
MARKA
 
MARKA
 
MARKA
 
MARKA
 
MARKA
 
Marka
 
Marka
 
Portat LAN
 
Portat WAN
 
RAM
 
RAM
 
Shpejtesia Maksimale
 
TIPI I HARD DISKUT
 
TIPI I USB-SE
 

Të gjitha Produktet e Aladini (2877 Produkte)

Printer Brother MFP Laser DCPL2552DNYJ1
Asnjë vlerësim

Tre ne nje. Printer, skaner dhe fotokopje. I pershtatshem per zyra dhe kancelari. Shpejtesi printimi deri ne 34... Lexo më shumë

from 21,900.00ALL
at 3 stores
Router TP-LINK 300Mbps Wireless N TL-WR840N(EU) [07053]
Asnjë vlerësim

Router i markes TP-Link modeli TL-WR840N(EU)  Me shpejtesi transmetimi wireless 300Mbps Teknologjia e wifi-se tipi N(standarte) e pershtashme kryesisht per bizneset e vogla apo shtepite tuaja Me 2 antena të fiksuara t... Lexo më shumë

from 2,190.00ALL
at 3 stores
Router TP-LINK 300Mbps Wireless TL-WR820N[09969]
Asnjë vlerësim

Router TP-LINK 300 Mbps Wireless TL-WR820N[09969] Funksionon me nje band 2.4 GHz dhe standart Wi-Fi: IEEE 802.11n,  Dy antena te fuqishme 5dBi dhe 2 × 2 MIMO  te cilat permiresojne transmetimin pa lidhje 2 ... Lexo më shumë

from 2,190.00ALL
at 3 stores
Printer Brother MFP Laser DCPB7520DWYJ1
Asnjë vlerësim

Printer i markes Brother MFP Laser modeli DCPB7520DWYJ1 Printon, skanon dhe fotokopjon Eshte bardhe e zi dhe printon automatikisht nga te dyja anet Rezolucion printimi 600 x 600 dpi, 1200 x 1200 dpi. Shpejtesia e pri... Lexo më shumë

from 29,990.00ALL
at 3 stores
Printer Brother Laser HLB2080DWYJ1
Asnjë vlerësim

Printer i markes Brother modeli MFP Laser HLB2080DWYJ1 Printon automatikisht ne te dy anet.Lidhet me Wireless ka dalje Ethernet dhe USB Printon bardhe e zi me lazer. Mund te printoni direkt nga paisjet tuaja fale lidhjes... Lexo më shumë

from 17,500.00ALL
at 3 stores
Printer Brother MFP Laser DCPL2532DWYJ1
Asnjë vlerësim

Printer i markes Brother modeli MFP Laser DCPL2532DWYJ1 Printeri me lazer, printon, skanon, fotokopjon. Me funksion duplex printimi Lidhje USB 2.0 dhe wireless. Rezolucioni i printerit 1200 x 6000 dpi Printeri ... Lexo më shumë

from 16,500.00ALL
at 3 stores
Printer Brother MFP Laser DCPL2512DYJ1
Asnjë vlerësim

Printer i markes Brother MFP Laser modeli DCPL2512DYJ1 Multifunksional, printon, skanon, fotokopjon Me lazer dhe printon bardhe e zi me rezolucionin 1200x1200dpi Printon deri ne 30ppm dhe 15 faqe ne minute nga te dy ... Lexo më shumë

from 19,990.00ALL
at 3 stores
Xiaomi Mi Electric Scooter PRO 2
Asnjë vlerësim

E-skuterime i vlersuar Xiaomi Mi Pro 2 Elektrik- dhe është më i mirë se kurrë. Duke ruajtur tiparet e gradës së lartë që e bëri atë skuterin më të shitur në botë, Pro 2 i përditësuar ofron një përvojë të për... Lexo më shumë

from 57,000.00ALL
at 3 stores
Label Printer Brother PTE550WVPYJ1
Asnjë vlerësim

Printer per etiketa i markes Brother PTE550WVPYJ1. Shpejtësia maksimale : 30mm/s Rezolucioni: 180x180 DPI Tipi i letrës me te cilen mund te printoni: HSE/TZe Trashesia e letres qe printon: Nga 3.5 mm deri ne 24 m... Lexo më shumë

from 29,990.00ALL
at 3 stores
Note Mattifying Extreme Wear Foundation
Asnjë vlerësim

Fondatine me efekt Mat 35ml E pergatitur me vaj nga druri i kedrit dhe ekstrakte te Spireas krijon nje efekt Mat gjate gjithe kohes se perdorimit.  Kjo fondatine thahet shume shpejt duke mos rrezikuar te bej pis rrobat tuaj... Lexo më shumë

from 1,290.00ALL
at 2 stores
Android TV Box Elektra EA-204KUHD
Asnjë vlerësim

Android TV Box Elektra EA-204KUHD Me 16GB memorie dhe 2GB RAM Procesor CPU-Quad Core Cortex A7 Paisja ju lejon te ktheni televizorin tuaj ne Smart TV. Praktikisht kjo pajisje  mundeson qe ne televizorin tuaj te kryeni cdo fu... Lexo më shumë

from 4,490.00ALL
at 2 stores
Tharese flokesh Fuego BY-510
Asnjë vlerësim

Tharese flokesh Fuego BY-510 Me 2 nivele shpejtesie Fuqia eshte 1800 W E vogel e cila mund te meret kudo me... Lexo më shumë

from 1,490.00ALL
at 2 stores
Stilues flokesh Fuego BY-707A
Asnjë vlerësim

Stilues flokesh Fuego BY-707A Ideal per te stiluar floket tuaj ne perditshmeri. Tensioni 110-240 V. Fuqia 30 W.... Lexo më shumë

from 990.00ALL
at 2 stores
Depilator Philips BRE245/00
Asnjë vlerësim

Kenaquni me kembe te lemuara per jave te tera me Philips Satinelle. Depilator Philips BRE245/00. Nje depilator qe kujdeset per lekuren tuaj. Dizenjuar enkas per depilimin perfekt te kembeve tuaja.  Me piskatore cifte te ... Lexo më shumë

from 4,690.00ALL
at 2 stores
Set me 3 sfungjere Tip-Top
Asnjë vlerësim

Sfungjer i markes Vileda me ngjyre te verdhe dhe te zeze Pastron njollat ne thellesi fale siperfaqes se saj te ashper ne njeren ane Mbron lekuren e gishtave dhe dores tuaj Per njollat  e veshtira "Heavy Duty" Paketimi... Lexo më shumë

from 215.00ALL
at 1 stores
Sandale te Bardhe me Take Katror Arya
Asnjë vlerësim

Sandale te bardha me dizajn kuq e zi. Take katrore shume e rehatshme 6 cm. Komode dhe elegante ne te njejten... Lexo më shumë

from 2,390.00ALL
at 1 stores
Cante per femra DOCA k 16791
Asnjë vlerësim

Cante per femra DOCA koleksioni vjeshte-dimer FW20-21. Canta vjen ne ngjyre te zeze me detaje dekorative dhe me kapak ne pjesen e perparme. Modeli eshte CROSSBODY e pajisur doreze per tu mbajtur ne dore dhe me rrip te gjate... Lexo më shumë

from 3,900.00ALL
at 1 stores
Portofol per femra DOCA k 65742
Asnjë vlerësim

Portofol per femra DOCA koleksioni vjeshte-dimer FW20-21. Portofoli vjen ne ngjyre portokalli me teksture printi gjarpri. Eshte me 2 hapje(si ne foto): njera pjese me zinxhir dhe pjesa tjeter me kapak.Pjesa  me kapak eshte v... Lexo më shumë

from 1,920.00ALL
at 1 stores
Chipolino Karroce 2 ne1 + Ndenjese per Automjete Malta
Asnjë vlerësim

Seti Chipolino do tju ndihmoje te beni shetitje dhe udhetime te rehatshme bashke me femijen Seti permban karrocen 2 ne 1 si dhe ndenjesen per automjete 1. Karroca per femijet e moshave 0-36 muajsh, e markes Chipolino, modeli M... Lexo më shumë

from 44,990.00ALL
at 1 stores