Filtra
Çmimi
300.00ALL 1,699,900.00ALL
Fshih filtrat shtesë
 
Kategoritë
 
Preferuara
 

Të gjitha Produktet e Globe (1386 Produkte)

Qese Fshese Philips FC8022/04
Asnjë vlerësim

Qese Fshese Philips  FC8022/04 Permban1 filter antialergjik. Permban 1 filter HEPA. Paketimi permban 4 cope. Produkt origjinal Philips.  ... Lexo më shumë

from 1,390.00ALL
at 3 stores
Depilator Philips BRE235/00
Asnjë vlerësim

Depilator Philips BRE235/00 Nje depilator qe kujdeset per lekuren tuaj Dizenjuar enkas per depilimin perfekt ne te gjitha zonat edhe ne pjeset intime Me piskatore cifte te buta Tweezig per heqjen e shpejte dhe efektive... Lexo më shumë

from 4,190.00ALL
at 3 stores
Grirese Bosch MMR08R2
Asnjë vlerësim

Grirese Bosch MMR08R2 Nje aleat me shume ne kuzhinen tuaj. Mund te lahet ne lavastovilje. Kapaciteti 800 ml Tehe te mprehta prej celiku Fuqia 400W Material plastik.... Lexo më shumë

from 3,690.00ALL
at 2 stores
Tharese rrobash EW9H 378 S
Asnjë vlerësim

Teknologjia e pompës së nxehtësisë siguron efikasitet të lartë të energjisë deri në 40%. SmartSense System : Sistem inteligjent i cili optimizon kohën dhe konsumin e energjisë në varësi të nivelit të lageshtirës Tw... Lexo më shumë

from 127,990.00ALL
at 1 stores
Lavatrice Samsung WW80T4020EE1LE
Asnjë vlerësim

Hygiene Steam -Cikli Hygiene Steam përmirëson cilësinë e pastrimit të rrobave tuaja pa trajtim paraprak. Ai çliron avull nga fundi i kazanit në mënyrë që çdo artikull të jetë plotësisht i përfshirë nga avulli... Lexo më shumë

from 64,990.00ALL
at 1 stores
Laptop Acer 14.0" Swift X SFX14-41G-R9FB PK
Asnjë vlerësim

Laptop Acer 14.0" Swift X SFX14-41G-R9FB PK

from 142,990.00ALL
at 1 stores
Soundbar Samsung HW-S61T/EN
Asnjë vlerësim

Dëgjoni edhe nuancat më të lehta qoftë në muzikë apo filma. Dy altoparlantët anësorë të S60T Soundbar dhe teknologjia Samsung Acoustic Beam ju lejojnë të përjetoni një gamë të gjerë me tinguj që mbushin d... Lexo më shumë

from 26,900.00ALL
at 1 stores
Pjaster Rowenta SF1611LF0
Asnjë vlerësim

Pllaka Qeramike me Turmaline per floke me me teper shkelqim Nxehje e shpejtë Temperatura: 200 °CGjatesia e kabllit 2.5m... Lexo më shumë

from 3,120.00ALL
at 1 stores
Mikrovale Whirlpool AMW 730/NB
Asnjë vlerësim

Mikrovale Whirlpool AMW 730/NB Kontroll elektronik me butona Programim elektronik i kohës Programe : ngrohje / shkrirje/pjekje Kapaciteti: 31 L... Lexo më shumë

from 68,790.00ALL
at 1 stores
Aspirator INKA LUX EVO BK MATT A52 305.0665.355
Asnjë vlerësim

Aspirator INKA LUX EVO BK MATT A52 305.0665.355

from 65,990.00ALL
at 1 stores
Monitor Samsung 49 Odyssey G9 Gaming Curved LC49G95TSSRXEN
Asnjë vlerësim

Monitor Samsung 49 Odyssey G9 Gaming Curved LC49G95TSSRXEN

from 159,990.00ALL
at 1 stores
Televizor LED Samsung 32" UE32T4002AKXXH
Asnjë vlerësim

Televizor LED Samsung 32" UE32T4002AKXXH

from 26,900.00ALL
at 1 stores
Filter fshese Philips FC8038/01
Asnjë vlerësim

Filtër i pastrueshëm HEPA 13 Modele PHILIPS - ELECTROLUX - AEG - TORNADO - VOLTA

from 3,190.00ALL
at 1 stores
Fshese Bosch BBS611MAT
Asnjë vlerësim

Bateria:18 V Koha e karikimit: 4 ore Koha e punes: 30 minuta Furça e energjisë AllFloor dhe Motor kompakt DigitalSpin pastron te gjitha llojet e dyshemeve. Tregues i baterise se ulet Mbajtese qe vendoset ne mur... Lexo më shumë

from 53,990.00ALL
at 1 stores
Aspirator COCKTAIL XS ALMOND A55 1100364607
Asnjë vlerësim

Aspirator mural dekorativ Kontroll elektronik me prekje, 3 nivele shpejtësie + intensiv, Ngjyra bezhe, Filtra metalik të lashëm, Fuqia e thithjes 535 m³/h, Gjeresia 55 cm... Lexo më shumë

from 68,790.00ALL
at 1 stores
Lavastovilje Whirlpool WSIP 4O23 PFE
Asnjë vlerësim

Power Clean Pro (Sensori zbulon nivelin e papastertise duke rregulluar parametrat e ciklit te larjes dhe vendos fuqine e sprucatoreve te pasem duke bere larje intensive) Multi Zone (Te lejon te zgjedhesh zonat e larjes) Pr... Lexo më shumë

from 66,390.00ALL
at 1 stores