Filtra
Çmimi
290.00ALL 9,999,999.99ALL
Fshih filtrat shtesë
 
Kategoritë
 
Preferuara
 
KAPACITETI ( NE KG )
 

Të gjitha Produktet e Saturn Day (961 Produkte)

Depilator Philips BRE235/00
Asnjë vlerësim

Depilator Philips BRE235/00 Nje depilator qe kujdeset per lekuren tuaj Dizenjuar enkas per depilimin perfekt ne te gjitha zonat edhe ne pjeset intime Me piskatore cifte te buta Tweezig per heqjen e shpejte dhe efektive... Lexo më shumë

from 4,190.00ALL
at 5 stores
Depilator Philips BRE245/00
Asnjë vlerësim

Kenaquni me kembe te lemuara per jave te tera me Philips Satinelle. Depilator Philips BRE245/00. Nje depilator qe kujdeset per lekuren tuaj. Dizenjuar enkas per depilimin perfekt te kembeve tuaja.  Me piskatore cifte te ... Lexo më shumë

from 4,690.00ALL
at 4 stores
Xiaomi Redmi 9C 3/64GB
Asnjë vlerësim

Gjëja më interesante në lidhje me këtë model është se ai ka një panel 6.53" HD +, i projektuar për të shfrytëzuar në maksimum hapësirën me një trashësi minimale të kornizave. Gjithashtu do t'ju lejojë të... Lexo më shumë

from 15,990.00ALL
at 3 stores
Xiaomi Redmi Note 9 4/128GB
Asnjë vlerësim

Performance e larte e shoqeruar me bateri te madhe 5020 mAh. Telefoni perfekt per te luajtur dhe per te bere pune... Lexo më shumë

from 25,990.00ALL
at 3 stores
Xiaomi Redmi Note 9 Pro 6/64GB
Asnjë vlerësim

Kapacitet baterie 5020 mAh, pajisur me teknologjine e karikimit te shpejte 18W. Ekran 6.67 inch me rezolucion Full... Lexo më shumë

from 29,990.00ALL
at 3 stores
Xiaomi Redmi Note 9S 4/64GB
Asnjë vlerësim

Kapacitet baterie 5020 mAh, pajisur me teknologjine e karikimit te shpejte 18W. Ekran 6.67 inch me rezolucion Full... Lexo më shumë

from 28,990.00ALL
at 3 stores
Mikado MD-54BT Real 13W RMS USB + SD Super Bass
Asnjë vlerësim

Dizajni mbresëlënës është i lehtë për ta mbajtur atë. Sistemi i altoparlantëve 3D STEREO ofron cilësi të shkëlqyeshme të muzikës. Falë baterisë, ju mund të kënaqeni duke dëgjuar muzikë pa u lidhur me nd... Lexo më shumë

from 3,990.00ALL
at 3 stores
iPhone 11 Pro 64GB
Asnjë vlerësim

iPhone 11 Pro 64GB Foto dhe video mahnitese tashme me iPhone 11 Pro. Shkrepni fotot tuaja me te mira me drite me te ulet naten. Shikoni filma dhe shfaqje HDR me ekranin 5.8" Super Retina XDR OLED, ekrani me i shndritshe... Lexo më shumë

from 147,990.00ALL
at 3 stores
Depilator Philips BRE275/00
Asnjë vlerësim

Bli online Depilator Philips BRE275/00 Kenaquni me kembe te lumuara per jave te tera me Philips Satinelle. Nje... Lexo më shumë

from 6,314.00ALL
at 3 stores
Karte Memorie SanDisk Ultra 16Gb
Asnjë vlerësim

Karte memorie e pershtatshme për kamerat dixhitale. Dy herë më e shpejte se kartat e zakonshme SDHC, duke ju lejuar të bëni fotografi dhe transferoni skedarë shpejt. Performanca e jashtëzakonshme e regjistrimit të ... Lexo më shumë

from 1,090.00ALL
at 3 stores
iPhone 11 64GB
Asnjë vlerësim

iPhone 11 64GB Foto dhe video mahnitese tashme me iPhone 11. Shkrepni fotot tuaja me te mira me drite me te ulet naten. Shikoni filma dhe shfaqje HDR me ekranin 6.51" Liquid Retina IPS LCD. Perjetoni nje perfomace te mrekull... Lexo më shumë

from 89,990.00ALL
at 3 stores
Shampo Amerikane Bisht Kali Mane `n Tail`s
Asnjë vlerësim

Per floke te shendetshem e plote jete. Shampo me formule te pasur me proteina premton pastrim te bute, pa i hequr... Lexo më shumë

from 1,290.00ALL
at 3 stores
Shampo per Rritje Floku Restorex
Asnjë vlerësim

Shampo per rritje 2 here me te shpejte. Formula organike IVY EXTRAC & PHYTOSTEROL siguron shendetin e flokeve,... Lexo më shumë

from 1,290.00ALL
at 3 stores
Shampo Bisht Kali & Ginseng Queen Love
Asnjë vlerësim

Shampo bisht kali tani edhe me ginseng te shtuar. Eshte tarjtimi i duhur per floek te demtuar, per floek qe nuk... Lexo më shumë

from 1,290.00ALL
at 3 stores
Vaj Gjarpri per Floke Hemani Zait Al Hayee
Asnjë vlerësim

Vaji i gjarperi per floket flokeve Hemani Zait Al Hayee Sanke ndihmon ne te keni floke me te mire, me te... Lexo më shumë

from 1,290.00ALL
at 3 stores
Vaj Arre Kokosi
Asnjë vlerësim

Perdorimi i vajit te kokosit eshte nje menyre e mrekullueshme natyrore qe e ben lekuren te bute, e mban te hidratuar, te shendetshme dhe rrezatuese. Vaji i kokosit nuk permban asnje kimikat te demshem, keshtu qe ... Lexo më shumë

from 1,190.00ALL
at 3 stores
Serum per Floket Dr.Davey
Asnjë vlerësim

Ky serum ka nje efekt unik ne permiresimin e flokeve, riparimin e rrenjeve, ekstrak i ekstrakteve bimore, redukton... Lexo më shumë

from 1,290.00ALL
at 3 stores
Krem per Floke Kacurrela Skin Doctor
Asnjë vlerësim

Vaji i arganit ushqen flokun, rikthen gjallerine dhe i ben floket me te forte. Ky krem siguron nje riperteritje... Lexo më shumë

from 1,290.00ALL
at 3 stores
Vaj Kunder Renies se Flokeve Love Jojo
Asnjë vlerësim

Nje perzierje e vajit te xhenxhenfilit, dellinjes, rozmarines, vitamines e dhe farerave paradisi e bejne kete vaj... Lexo më shumë

from 1,190.00ALL
at 3 stores