Kërko: Samsung (42 Produkte)

Samsung Galaxy A11
Asnjë vlerësim

Galaxy A11. Nga modelet me te reja, ekran me madhesi 6.4 inch me rezolucion HD+. Bateri 4000 mAh e pajisur me... Lexo më shumë

from 16,000.00ALL
at 4 stores
Samsung Galaxy S20 Ultra
Asnjë vlerësim

Njihuni me Galaxy S20 Ultra. Me revolucionarin 8K Video Snap që ndryshon mënyrën sesi kapni jo vetëm videon, por edhe fotografinë. Shtoni mbrojtjen e Samsung Knox, një bateri inteligjente, procesorin e fuqishëm dhe ha... Lexo më shumë

from 92,700.00ALL
at 3 stores
Samsung Galaxy A10s
Asnjë vlerësim

Nga modelet me te reja te Samsung. Performance e larte dhe cmim i arsyeshem. Bateri qe zgjat gjithe diten.

from 13,900.00ALL
at 2 stores
Samsung Galaxy A01
Asnjë vlerësim

Celular i pershtatshem per cdo grupmoshe. Me cmim te arsyeshem dhe performance mbi mesataren. Bateria prej 3000... Lexo më shumë

from 11,500.00ALL
at 2 stores
Samsung Galaxy A71
Asnjë vlerësim

Me pak kornize dhe me shume pamje. Ekran 6.7 inch Super AMOLED me shume ngjyra dhe plot drite. Kater kamera kryesore te cila e kthejne nje shkrepje te vetme ne foto artistike. Bateri 4500 mAh, me teknologjine e kar... Lexo më shumë

from 29,500.00ALL
at 2 stores
Samsung Galaxy A41
Asnjë vlerësim

Seria me e re A41. Bateri 3500 mAh e pajisur me teknologjine e karikimit te shpejte 15W, e cila zgjat pergjat gjithe dites dhe nates. Ekran 6.1 inch Super AMOLED me rezolucion Full HD+. Procesor Octa-core. Kamera kryes... Lexo më shumë

from 25,900.00ALL
at 2 stores
Samsung Galaxy A31
Asnjë vlerësim

Shihni permbajtjen tuaj te preferuar me Galaxy A31. Madhesi ekrani 6.4 inch Super AMOLED me rezolucion Full HD+.... Lexo më shumë

from 19,500.00ALL
at 2 stores
Samsung Galaxy A20s
Asnjë vlerësim

Me pak kornize dhe me shume pamje. Ekran 6.5 inch Super AMOLED me shume ngjyra dhe plot drite. Rezolucion HD+. Tre kamera kryesore te cilat e kthejne nje shkrepje te vetme ne foto artistike. Bateri 4000 mAh, me teknologj... Lexo më shumë

from 17,800.00ALL
at 2 stores
Samsung Galaxy Z Flip
Asnjë vlerësim

Galaxy Z Flip. Ekran 6.7 inch Dynamic AMOLED fleksibel dhe ekran dytesor 1.1 inch Super AMOLED. Bateri 3300 mAh e cila zgjat gjithe diten. Karikim wireless dhe karikim te shpejte 15W. I vogel, kompakt dhe teper i lehte ne ... Lexo më shumë

from 184,999.00ALL
at 2 stores
Samsung Galaxy Buds PRO Black
Asnjë vlerësim

Merrni një karikues pa tel Duo me vlerë 98 dollarë. Ndërsa aksionet zgjasin. Zbatohen T&S Anulimi Aktiv i Zhurmës (ANC) me kontrolle të nivelit për përvojë gjithëpërfshirëse audio Përjetoni tingull me cil... Lexo më shumë

from 27,990.00ALL
at 1 stores
Samsung Galaxy Buds Live Mystic
Asnjë vlerësim

Forma më e re e kufjeve të vërteta me valë Dizajni tërheqës i Galaxy Buds Live dallohet, edhe kur është brenda veshit tuaj. Duke reflektuar kurbat e veshit dhe fytyrës për një pamje natyrale, ato kanë një finit... Lexo më shumë

from 22,990.00ALL
at 1 stores
Ore Inteligjente Samsung Galaxy Galileo 46mm
Asnjë vlerësim

Ore Inteligjente Samsung Galaxy Galileo 46mm Nje jete inteligjente dhe e zgjuar me oren /matesin e aktivitetit... Lexo më shumë

from 32,990.00ALL
at 1 stores
Samsung Galaxy M31s
Asnjë vlerësim

Galaxy M31S. Nga modelet me te reja, ekran me madhesi 6.5 inch me rezolucion Full HD. Bateri 6000 mAh e pajisur... Lexo më shumë

from 30,300.00ALL
at 1 stores
Samsung Galaxy Watch 3 Silver 45mm
Asnjë vlerësim

Galaxy Watch 3 kombinon teknologji dhe  me një dizajn premium, të personalizueshëm, në mënyrë që të menaxhoni ditën tuaj. Kontrolloni shëndetin me një monitorim të përparuar të shëndetit. Lëreni te... Lexo më shumë

from 49,990.00ALL
at 1 stores
Samsung Galaxy S21 Plus 5G
Asnjë vlerësim

Njihuni me Galaxy S21 Plus. Me revolucionarin 8K Video Snap qe ndryshon menyren sesi kapni jo vetem videon, por edhe fotografine. ekran 6.7 inch  AMOLeD 2X me frekuence rifreskimi 120Hz. Kamera me 3 lente,  12MP + 64MP +... Lexo më shumë

from 118,200.00ALL
at 1 stores
Samsung Galaxy S21 Ultra 5G
Asnjë vlerësim

Njihuni me Galaxy S21 Ultra. Me revolucionarin 8K Video Snap qe ndryshon menyren sesi kapni jo vetem videon, por edhe fotografine. ekran 6.8 inch  AMOLeD 2X me frekuence rifreskimi 120Hz. Kamera me 4 lente, 108MP + 10MP + 1... Lexo më shumë

from 115,100.00ALL
at 1 stores
Ore Inteligjente Samsung Galaxy Active 2 44mm SS
Asnjë vlerësim

Ore Inteligjente Samsung Galaxy Active 2 44mm SS Nje monitorues mjaft inteligjent persa i perket aktiviteteve te dites  Ju ndihmon ne monitorimin e rrahjeve te zemres, ecjes gjate dites ose stervitjes tuaj  Sensore ... Lexo më shumë

from 48,990.00ALL
at 1 stores
Samsung Galaxy Watch Active 2 40mm Aqua
Asnjë vlerësim

Ore Inteligjente Samsung Galaxy Active 2 Nje ore e cila ofron nje pasqyrim te mire te aktivitetit tuaj gjate dites Sensore teper te perparuar te cilet ndihmojne ne mbajtjen e ritmit cdo dite  Monitoron rrahjet e zemres tuaj dh... Lexo më shumë

from 46,990.00ALL
at 1 stores
Ore Inteligjente Samsung Galaxy Active 2 44 mm
Asnjë vlerësim

Ore Inteligjente Samsung Galaxy Active 2 Nje ore e cila ofron nje pasqyrim te mire te aktivitetit tuaj gjate dites Sensore teper te perparuar te cilet ndihmojne ne mbajtjen e ritmit cdo dite  Monitoron rrahjet e zemres tuaj dh... Lexo më shumë

from 37,990.00ALL
at 1 stores
Samsung Galaxy A50s
Asnjë vlerësim

Me pak kornize dhe me shume pamje. Ekran 6.4 inch Super AMOLED me shume ngjyra dhe plot drite. Rezolucion Full HD+.  Tre kamera kryesore 48MP me rezolucion te larte, 8MP telefoto, 5MP me kend te gjerete cila e kthejne n... Lexo më shumë

from 28,500.00ALL
at 1 stores