Filtra
Kategoritë
 
Preferuara
 
Dyqane
 

Kërko: Sony (2 Produkte)

Boks Bluetooth Sony SRS XB23
Asnjë vlerësim

Rreth këtij artikulli Luaje me zë të lartë me tingullin EXTRA BASS Dizajn IP67 i papërshkueshëm nga uji, i papërshkueshëm nga ndryshku, i papërshkueshëm nga pluhuri dhe goditjet për përdorim pa shqetësime Fu... Lexo më shumë

from 13,990.00ALL
at 1 stores
Boks Bluetooth Sony SRSXB10
Asnjë vlerësim

Boks bluetooth i markes Sony modeli SRSXB10 Lidhe me smartphone me bluetooth ose me kopiuterin apo laptopin me fishen AUX 3.5mm Bluetooth kap deri ne 10 metra distance ndersa frekuenca 2.45GHz Bateria e rikarikuesh... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores