Kërko: Xiaomi (22 Produkte)

Xiaomi Redmi Note 8 Pro
Asnjë vlerësim

Cmim i arsyeshem dhe performance e larte ne nje pajisje.  Kater kamera kryesore . Ekran 6.53 inch me rezolucion Full HD+, i mbrojtur me Gorilla Glass 5. Bateri 4500 mAh, me teknologjine e karikimit te shpejte.... Lexo më shumë

from 21,900.00ALL
at 4 stores
Xiaomi Redmi 8A
Asnjë vlerësim

Kapacitet baterie 5000 mAh, me teknologjine e karikimit te shpejte. Ekran 6.22 inch me rezolucion HD. kamera kryesore 12MP. Performance e larte ne te luajturit lojra te ndryshme. ... Lexo më shumë

from 13,990.00ALL
at 3 stores
Xiaomi Redmi Note 9S
Asnjë vlerësim

Kapacitet baterie 5020 mAh, pajisur me teknologjine e karikimit te shpejte 18W. Ekran 6.67 inch me rezolucion Full HD+. Procesor Snapdragon 720G dhe kamera kryesore me kater lente 48MP. Performance e larte ne te luajturit lojra ... Lexo më shumë

from 21,800.00ALL
at 2 stores
Xiaomi Mi Kufje Wirless Earbuds Basic 2
Asnjë vlerësim

Kufje Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2, TWS me Bluetooth 5.0 ultra të lehta. Bluetooth 5.0 - Çiftimi automatik mono ose i dyfishtë Autonomi e plotë deri në 12 orë  Dizajn i sofistikuar dhe ultra i lehtë... Lexo më shumë

from 3,190.00ALL
at 1 stores
Mates Aktiviteti Xiaomi Mi Band 3
Asnjë vlerësim

Mates Aktiviteti i markes Xiaomi, model Mi Band 3. Nje mates aktiviteti i cili ju tregon cfare keni bere gjate... Lexo më shumë

from 3,990.00ALL
at 1 stores
Xiaomi Mi True Basic 2 Kufje Bluetooth
Asnjë vlerësim

Një kufje me cilësi të lartë Bluetooth me një mikrofon të integruar, ju mund të bëni me lehtësi telefonata dhe cilësia e thirrjes është e qëndrueshme. Për më tepër, Redmi AirDots 2 gjithashtu shton një mënyrë t... Lexo më shumë

from 2,490.00ALL
at 1 stores
Boks Bluetooth XIAOMI Mi Compact 2
Asnjë vlerësim

Kompakt dhe pesha e lehtë, ky boks është i përsosur për tu marre me vete kudo qe deshironi te shkoni. Kur volumi është në 80%, boksi mund të luajë deri në 6 orë muzikë pa ndërprerje dhe gjithmonë mund të k... Lexo më shumë

from 1,390.00ALL
at 1 stores
Xiaomi Redmi Note 4 4/64GB
Asnjë vlerësim

Smartphone i markes Xiaomi modeli Redmi Note 4 Me madhesi ekrani 5.5". Dy karta sim Nano Kamera kryesore e telefonit eshte 13MP edhe selfie 5MP 64GB memorie e brendshme dhe 4GB RAM, ka vend per memory card micro ... Lexo më shumë

from 25,990.00ALL
at 1 stores
Xiaomi Redmi Note 8 Pro DS 6/64GB
Asnjë vlerësim

Xiaomi Redmi Note 8 Pro DS 6/64GB Telefoni ka dy karte sim. Me madhesi ekrani 6.53 inch me rezolucion 1080 x 2340 pixels. Lancuar ne Shatator te vitit 2019. Materiali i xhamit te perparem dhe mbrapem eshte Gorilla... Lexo më shumë

from 29,990.00ALL
at 1 stores
Ore Inteligjente Xiaomi Kumi Ku1 + Xiaomi Mi True Basic 2 Kufje Bluetooth
Asnjë vlerësim

Ore Inteligjente Xiaomi Kumi Ku1 + Xiaomi Mi True Basic 2 Kufje Bluetooth Ore Inteligjente Xiaomi Kumi Ku1 Ore inteligjente multiunksionale e pajisur me bluetooth, me te mund te kryeni disa veprime. Monitoron temperaturen... Lexo më shumë

from 6,490.00ALL
at 1 stores
Ore Inteligjente Xiaomi Amazfit Pace
Asnjë vlerësim

Ore Inteligjente e markes Xiaomi Amazfit Pace Ore inteligjente dhe mates aktiviteti ne nje artikull te vetem  Dizanj i vecante me kombinim ngjyrash ne rrip, te se kuqes dhe te zezes Ju mund te matni aktivitetin tuaj gj... Lexo më shumë

from 20,490.00ALL
at 1 stores
Xiaomi Mi 10 5G
Asnjë vlerësim

Xiaomi Mi 10 eshte i ndertuar per te ardhmen. Rrjet celular 5G me te cilen mundeson shpejtesi shume here me te larte se zakonisht. Wifi-6 eshte gjithashtu vecantia e ketij modeli me te cilen mund te mbani shpejtesi te la... Lexo më shumë

from 79,900.00ALL
at 1 stores
Xiaomi Mi Note 10
Asnjë vlerësim

Xiaomi Note 10, performance e larte. I perbere me xham edhe nga pas i siguruar me mbrojtje Gorilla Glass 5.... Lexo më shumë

from 50,500.00ALL
at 1 stores
Xiaomi Mi Note 10 Lite
Asnjë vlerësim

Note 10 lite, pasardhes i Note 10 por me performance te njejte. I perbere me xham edhe nga pas i siguruar me... Lexo më shumë

from 39,000.00ALL
at 1 stores
Xiaomi Redmi Note 9
Asnjë vlerësim

Nga modelet me te fundit te Xiaomi. Performance e larte e shoqeruar me bateri te madhe 5020 mAh. Pajisur me 4 lente per te kapur imazhe me cilesi te larte. Gjithashtu mund te perdoret edhe si skaner per te skanuar dokumenta te ndr... Lexo më shumë

from 19,800.00ALL
at 1 stores
Xiaomi Redmi Note 8
Asnjë vlerësim

Cmim i arsyeshem dhe performance e larte ne nje pajisje. Kater kamera kryesore. Ekran 6.3 inch me rezolucion Full... Lexo më shumë

from 18,900.00ALL
at 1 stores
Xiaomi Mi Note 10 Pro
Asnjë vlerësim

Panel ekrani Super AMOLED me rezolucion Full HD+. Me shume ekran dhe korniza minimale. Kamera e motorrizuar. Bateri e madhe 5260 mAh qe zgjat. ... Lexo më shumë

from 59,000.00ALL
at 1 stores
Xiaomi Redmi Note 9 Pro
Asnjë vlerësim

Kapacitet baterie 5020 mAh, pajisur me teknologjine e karikimit te shpejte 30W. Ekran 6.67 inch me rezolucion Full HD+.Procesor Snapdragon 720G dhe kamera kryesore me kater lente 48MP. Performance e larte ne te luajturit lojra t... Lexo më shumë

from 24,900.00ALL
at 1 stores
Xiaomi Poco F2 Pro
Asnjë vlerësim

Modeli me i ri i 2020 nga Xiaomi, Poco F2 Pro. Fuqizuar me procesorin Qualcomm Snapdragon 865. Ekran 6.67 inch Super AMOLED me rezolucion 1080 x 2400 pixel. Mbrojtje Gorilla Glass 5. Bateri me kapacitet prej 4700 mAh e p... Lexo më shumë

from 59,500.00ALL
at 1 stores
Xiaomi Redmi Note 8T DS 4/64GB
Asnjë vlerësim

Xiaomi Redmi Note 8T DS 4/64GB Telefoni ka dy karte sim. Me madhesi ekrani 6.3"  me rezolucion 1080 x 2340 pixels. Lancuar ne Nentor te vitit 2019. Materiali i xhamit te perparem dhe mbrapem eshte Gorilla Glass 5... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores