Kërko: Xiaomi (42 Produkte)

Kufje Bluetooth Xiaomi Redmi Buds 3 Lite
Asnjë vlerësim

Përshkrimi Kufje me Bluetooth Xiaomi Redmi Buds 3 Lite Kufjet ne dizajn ergonomik qe ofrojne komfort dhe rehati gjate gjithe perdorimit Lidhen menjehere me pajisjes mjafton t'ihiqni nga kutia dhe t'i vendosni Do te degjoni ... Lexo më shumë

from 2,990.00ALL
at 1 stores
Xiaomi Mi Kufje Wirless Earbuds Basic 2
Asnjë vlerësim

Kufje Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2, TWS me Bluetooth 5.0 ultra të lehta. Bluetooth 5.0 - Çiftimi automatik mono ose i dyfishtë Autonomi e plotë deri në 12 orë  Dizajn i sofistikuar dhe ultra i lehtë... Lexo më shumë

from 3,190.00ALL
at 1 stores
Xiaomi Mi Band 6
Asnjë vlerësim

Ekrani Ekrani: AMOLED 1,56 inç Rezolucioni i ekranit: 152*486 Shkëlqimi i ekranit: deri në 450 nits, i rregullueshëm Sensorët Sensori me precizion të lartë me 6 boshte dhe sensori i rrahjeve të zemrës ... Lexo më shumë

from 4,990.00ALL
at 1 stores
Mates Aktiviteti Xiaomi Mi Band 3
Asnjë vlerësim

Mates Aktiviteti i markes Xiaomi, model Mi Band 3. Nje mates aktiviteti i cili ju tregon cfare keni bere gjate... Lexo më shumë

from 3,990.00ALL
at 1 stores
Ore Inteligjente Xiaomi Amazfit Bip U Pro
Asnjë vlerësim

Përshkrimi Ore Inteligjente Xiaomi Amazfit Bip U Pro Amazfit Bip U Pro ka nje ekran katror 1.43" te personalizuar i cili ofron nje siperfaqe me te madhe ekrani sesa nje ore e thjeshte me dizajn te rrumbullaket Rezolucioni 320 x... Lexo më shumë

from 6,490.00ALL
at 1 stores
Xiaomi Mi True Basic 2 Kufje Bluetooth
Asnjë vlerësim

Një kufje me cilësi të lartë Bluetooth me një mikrofon të integruar, ju mund të bëni me lehtësi telefonata dhe cilësia e thirrjes është e qëndrueshme. Për më tepër, Redmi AirDots 2 gjithashtu shton një mënyrë t�... Lexo më shumë

from 2,490.00ALL
at 1 stores
Boks Bluetooth XIAOMI Mi Compact 2
Asnjë vlerësim

Kompakt dhe pesha e lehtë, ky boks është i përsosur për tu marre me vete kudo qe deshironi te shkoni. Kur volumi është në 80%, boksi mund të luajë deri në 6 orë muzikë pa ndërprerje dhe gjithmonë mund të k... Lexo më shumë

from 1,390.00ALL
at 1 stores
Xiaomi MI 11T (8/128GB)
Asnjë vlerësim

Marka: Xiaomi Ekrani: 6.67inch Tipi I Ekranit: Amoled Ram: 8GB Memoria: 128GB Procesori: Octa-Core Lloji I Rrjetit: 5G Pesha: 204g Karta e Memories: Jo WLAN: 802.11 a/b/g/n/ac/6 Bluetooth: 5.2 Usb: Usb Type-C ... Lexo më shumë

from 59,990.00ALL
at 1 stores
Xiaomi Earbuds Basic 2s
Asnjë vlerësim

 AirDots S është i pajisur me çipin më të fundit Bluetooth 5.0 që ofron tingull të shkëlqyer me çiftim super të shpejtë, shkalla e transmetimit të të dhënave është 2 herë më e lartë se gjenerata e mëpars... Lexo më shumë

from 3,990.00ALL
at 1 stores
Xiaomi Redmi Note 4 4/64GB
Asnjë vlerësim

Smartphone i markes Xiaomi modeli Redmi Note 4 Me madhesi ekrani 5.5". Dy karta sim Nano Kamera kryesore e telefonit eshte 13MP edhe selfie 5MP 64GB memorie e brendshme dhe 4GB RAM, ka vend per memory card micro ... Lexo më shumë

from 25,990.00ALL
at 1 stores
Xiaomi Redmi Note 8 Pro DS 6/64GB
Asnjë vlerësim

Xiaomi Redmi Note 8 Pro DS 6/64GB Telefoni ka dy karte sim. Me madhesi ekrani 6.53 inch me rezolucion 1080 x 2340 pixels. Lancuar ne Shatator te vitit 2019. Materiali i xhamit te perparem dhe mbrapem eshte Gorilla... Lexo më shumë

from 29,990.00ALL
at 1 stores
Boks Bluetooth Xiaomi
Asnjë vlerësim

Përshkrimi Boks Bluetooth Xiaomi Mini Ne dizajn kompakt ne nje peshe te lehte me 10 ore muzike pa pushim Shijoni muziken qe deshironi kudo ku ndodheni duke mos u shqetesuar per fishat apo aksesoret bezdises Fale peshes se leh... Lexo më shumë

from 2,990.00ALL
at 1 stores
Power Bank Xiaomi Mi 3 18W 10000mAh
Asnjë vlerësim

Përshkrimi Power Bank Xiaomi Mi 3 10000 mAh Dizajni klasik ne power bank qe vjen ne fast charging me bateri litium Ion Polimer Vjen me 2 porta hyrese me fuqi 18 Watt Me 2 porta Micro-USB dhe USB type C me karikim ne vetem 4 ore M... Lexo më shumë

from 2,490.00ALL
at 1 stores
Kufje Bluetooth Xiaomi Buds 3 Pro
Asnjë vlerësim

Përshkrimi Marka: Xiaomi Model: TWSEJ01ZM Ngjyre: Grafit i Zi Lidhje: Bluetooth: 5.2 Kohezgjatja E TelefonatesPërafërsisht. 3 orë (anulimi i zhurmës i fikur 50% volum i koduar AAC) Koha e Luajt... Lexo më shumë

from 6,990.00ALL
at 1 stores
Ore Inteligjente Xiaomi Kumi Ku1 + Xiaomi Mi True Basic 2 Kufje Bluetooth
Asnjë vlerësim

Ore Inteligjente Xiaomi Kumi Ku1 + Xiaomi Mi True Basic 2 Kufje Bluetooth Ore Inteligjente Xiaomi Kumi Ku1 Ore inteligjente multiunksionale e pajisur me bluetooth, me te mund te kryeni disa veprime. Monitoron temperaturen... Lexo më shumë

from 6,490.00ALL
at 1 stores
Xiaomi Mi True Basic 2 Kufje me Bluetooth
Asnjë vlerësim

Mi True Wireless Earbuds Basic 2 Tepër të thjeshtë për t’u përdorur, Mi True Wireless Earbuds Basic 2 janë gati për t’u përdorur sa më shpejt që t’i nxirrni nga kutia e karikimit. Thjesht vendosini në veshët tua... Lexo më shumë

from 2,490.00ALL
at 1 stores
Ore Inteligjente Xiaomi Imilab Kw66
Asnjë vlerësim

Xiaomi Imilab Kw66 Ora Multifunksionale Xiaomi iMi KW66 është një vegël që do të ndihmojë në jetën e përditshme. Dizajni modern me aliazh zinku dhe mbështjellës të veshur me IML i japin asaj një pamje shik... Lexo më shumë

from 4,290.00ALL
at 1 stores
Ore Inteligjente Xiaomi Amazfit T-Rex
Asnjë vlerësim

Xiaomi Amazfit T-Rex Ora sportive e thyer Amazfit T-Rex do të bëhet e përkryer për njerëzit që preferojnë një mënyrë jetese aktive. Ora mund të përballojë kushte të vështira. Nga 20 deri në 66 ditë të jetë... Lexo më shumë

from 11,490.00ALL
at 1 stores
Ore Inteligjente Xiaomi Amazfit Bip U
Asnjë vlerësim

Ore Inteligjente Xiaomi Amazfit Bip U * Ora inteligjente qe kujdeset per ju dhe shendetin tuaj, nje hap larg jetes se shendetshme * Rezolucioni 320 x 302 me pixela krijon nje pamje me te mire vizuale, duke i bere telefonatat, m... Lexo më shumë

from 6,990.00ALL
at 1 stores
Mates Aktiviteti Xiaomi Mi Band c4
Asnjë vlerësim

My Smart Band 4c është çertifikimi i tij i rezistencës ndaj ujit, kështu që mund ta merrni pa shqetësime kur bie shi dhe praktikoni sporte jashtë, ndërsa lani duart ose kur djersiteni shumë gjatë ushtrimeve. Byz... Lexo më shumë

from 2,390.00ALL
at 1 stores