14+ vjet (39 Produkte)

Atlete per Femije Adidas Altarun CQ0028
Asnjë vlerësim

Atlete per femije origjinale nga Adidas Modeli Adidas Altarun CQ0028 Ngjyre blu me ngjitese per lehtesi ne veshje  Material tekstil dhe disa detaje lekure industriale... Lexo më shumë

from 3,690.00ALL
at 1 stores
Mikroskop Infinoptix 737
Asnjë vlerësim

Mikroskop Infinoptix 737 Mikroskop digjital Infinoptix me 6 lente ofron zmadhim 100x600 ne nje monitor 17” Rrotullimi i 6 lenteve mundeson 6 zmadhime te ndryshme ne nje pajisje te vetme Pajisur me ndricim te siperm ... Lexo më shumë

from 3,990.00ALL
at 1 stores
Makine Sportive Mat XMX-803
Asnjë vlerësim

Makine psportive per femije modeli XMX-803 Vjen ne dy ngjyra e zeze dhe e verdhe mat Per femije 3-8 vjeç. mban peshe deri ne 75kg Materiali plastike, me dy dyer qe hapen nga siper Shpejtesia maksimale 4.3km/ore Me motorrr... Lexo më shumë

from 31,790.00ALL
at 1 stores
Chicco Shtepiza e Bleteve
Asnjë vlerësim

Shtepiza e bletave nga Chicco Lehtesisht e montueshme tek krevati i bebit Me muzike relaksuese dhe rrotullim... Lexo më shumë

from 3,990.00ALL
at 1 stores
Fisher Price Loder Baby`s First
Asnjë vlerësim

Nje kove me forma te ndryshme per bebe Nga marka Fisher Price qe do te argetoje femijen tuaj Do ju jape mundesine te njohin format dhe ngjyrat Me nje doreze praktike per ta mbajtur ate kudo dhe me sistemin e m... Lexo më shumë

from 1,490.00ALL
at 1 stores
Loje Ps4 The Crew 2
Asnjë vlerësim

Loja per PS4 The Crew 2 eshte shpirtit amerikan per motosport në një nga botët më të lezetshme të krijuara ndonjëherë . Mirësevini në kombin e Motorave një shesh gjigand lojrash të larmishme, të mbushura me aks... Lexo më shumë

from 3,390.00ALL
at 1 stores
KREVATI IM I PARE I LEVIZSHEM BOB BUILDER MOSHA 2 VJEC+
Asnjë vlerësim

Krevati i gatshëm është një kalim ideal nga krevati i udhëtimit në shtrat. Një krevat me ajër plotësisht i lëvizshëm i cili ka një mbulesë të butë në krye të tij. Ideale për ato netë  në shtëpinë e miqve... Lexo më shumë

from 3,495.00ALL
at 1 stores
Chicco Marketi i Bebes
Asnjë vlerësim

Loje qe stimulon zhvillimin dhe aftesite njohese Gjithashtu femijet njihen me nje gjuhe te huaj nepermjet kesaj... Lexo më shumë

from 4,490.00ALL
at 1 stores
Chicco Loder Hapat e Parë Arush Kopshtar
Asnjë vlerësim

Luani sikur te ishit nje kopshtar i vogel Mesoni femijet te hedhin hapat e pare te sigurt Tinguj mahnites qe... Lexo më shumë

from 4,990.00ALL
at 1 stores
Karrige per Ngrenie Keter Multi Dine 3 ne 1
Asnjë vlerësim

Karrige per ngrenie 3 ne 1 e markes Keter, e pershtateshme per femije deri ne 25 kg. Një karrige e larte dhe komode do ju lehtesoje qe te vegjelit tuaj te hanë së bashku me të rriturit, kështu ata do mësojnë sje... Lexo më shumë

from 11,990.00ALL
at 1 stores
Lodër Kuti e Ndihmes se Shpejte
Asnjë vlerësim

Lodër Kuti e Ndihmes se Shpejte Kuti me te gjitha pajisjet per te imagjinuar rolin e nje doktori Nje loje argetuese per femije mbi 3 vjec. ... Lexo më shumë

from 1,490.00ALL
at 1 stores
Nuk Gote Trainer Cup 8M+ 150 ml
Asnjë vlerësim

Gote per lengje te ndryshme, per femijet tuaj E markes Nuk dhe e pershtatshme per femijet mbi 8 muajsh Ka nje... Lexo më shumë

from 1,080.00ALL
at 1 stores
Set Shishe 250 ml + Badi I love Mama
Asnjë vlerësim

Set per femije me badi dhe shishe me biberon 1. Body me ngjyre te bardhe me menge te shkurtra Me dizenjo "I love... Lexo më shumë

from 2,691.00ALL
at 1 stores
Set Shishe 250 ml + Badi Papa is the Best
Asnjë vlerësim

Set per femije me badi dhe shishe me biberon 1. Body me ngjyre te bardhe me menge te shkurtra Me dizenjo "Papa... Lexo më shumë

from 2,691.00ALL
at 1 stores
Puzzle 13200 Sellagruppe Clementoni
Asnjë vlerësim

Formuese puzzle me 13200 pjese, Clementoni. Argetohuni duke bashkuar copezat e vogla. Madhesia 291,4 x 134,4 cm. Nje loje qe do ti argetoje te gjithe, jovetem femijet. E pershtatshme per moshet mbi 9 vjec... Lexo më shumë

from 9,490.00ALL
at 1 stores
Kuzhina Ecoiffier
Asnjë vlerësim

Kuzhina per femije ne nje set te vetem Material plastike shume cilesore Me te gjithe aksesoret qe nevojiten per te gatuar, një frigorifer, sobe, lavaman dhe enë gatimi të tjera Per femije 2-4 vjeç. Permasat: 58x26x39 c... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Clementoni Roboti Ecobot
Asnjë vlerësim

Një robot i bukur i vogël për tu formuar në një mënyrë të thjeshtë dhe argëtuese. E pajisur me një motor elektrik me dy boshte, roboti është në gjendje të dridhet dhe të thithë mbeturina të lehta, siç... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Clementoni Roboti Sumobot
Asnjë vlerësim

Ky kit origjinal i shkencës është një laborator i vërtetë që mund të përdorni për të ndërtuar një robot të vërtetë e të veçantë sumo i cili nuk bie asnjëherë nga tavolina. Kur vendoset në një trye... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Clementoni Robot Bionic qe Ecen
Asnjë vlerësim

Një loder shkencore për të ndërtuar një robot të bukur të vogël në një mënyrë të thjeshtë dhe argëtuese. Përmban 40 pjesë të gjitha për tu mbledhur dhe për t’i dhënë jetë robotit. Motori ... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Fisher Price Qenushi Hapat e Pare
Asnjë vlerësim

Nje qenush qe do te ndihmoje femijet ne hapat e tyre te pare Nga Fisher Price rekomandohet per femije 6-36 muajsh Mund ta perdorni ne dy menyra per te ecur dhe per te luajtur me numrat dhe shkronjat qe ka si dizenjo ne pjesen e... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores