Adaptor (14 Produkte)

Adaptor Remax Quick Charger RP-U16 3.0
Asnjë vlerësim

Adaptor Remax Quick Charger RP-U16 3.0 Remax Quick Charger 3.0 karikon shpejt dhe ne menyre eficente telefonin... Lexo më shumë

from 1,090.00ALL
at 1 stores
Tenda Adaptor USB Wireless N300
Asnjë vlerësim

Adaptor interneti wireless i markes Tenda Me shpejtesi 300Mbs dhe nje antene te levizshme Adaptori i rrjetit pa tela siguron lidhjen wireless me performance te larte me kompjuterin tuaj Me standartet  IEEE802.11b / ... Lexo më shumë

from 1,490.00ALL
at 1 stores
Adaptor per Samsung Galaxy S10+ Fast Charging
Asnjë vlerësim

Adaptor per Samsung Galaxy S10+ Fast Charging Adaptor per te karikuar  çdo model Android. Karikon ne menyre te shpejt dhe te sigurt . Permasa praktike per tu mbajtur kudo me vete.... Lexo më shumë

from 690.00ALL
at 1 stores
Adaptor per iPhone MD813ZM/A
Asnjë vlerësim

Adaptor per iPhone MD813ZM/A Adaptor per te karikuar  çdo model Apple Watch, iPhone ose iPod. Karikon ne menyre te shpejt dhe te sigurt . Permasa praktike per tu mbajtur kudo me vete.... Lexo më shumë

from 590.00ALL
at 1 stores
TP-LINK Adaptor AV500 Powerline PA4010P KIT
Asnjë vlerësim

Adaptor AV500 PA4010P i markes TP-Link Nje gjenerate e re e Powerline Adapter,Nuk keni me nevoje e hapni... Lexo më shumë

from 6,490.00ALL
at 1 stores
Adaptor per Type C ne JACK JH-022 3.5mm
Asnjë vlerësim

Adaptor per Type C ne JACK JH-022 3.5mm Per te gjithe ata qe preferojne kufjet me fishe fale komoditetin qe ata... Lexo më shumë

from 490.00ALL
at 1 stores
Adaptor hoco. C22A 2.4A
Asnjë vlerësim

Adaptor hoco. C22A 2.4A Adaptor per te karikuar  telefonin, tableten ose paisje te tjera. Materiali i karikuesit eshte plastik qe i reziston goditjeve dhe ka nje madhesi kompakte qe mund te mbahet dhe ne xhep. Ky karikues ju s... Lexo më shumë

from 790.00ALL
at 1 stores
Adaptor USB TP-LINK Wireless N 150Mbps TL-WN725N
Asnjë vlerësim

Adaptor i markes LogiLink HDMI-DVI-D Lidhja usb Suporton Windows XP 32/64bit, Vista 32/64bit, Windows 7 32/64bit... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Adaptor porte Ethernet Manhattan USB 2.0
Asnjë vlerësim

Adaptor porte Ethernet Manhattan USB 2.0 Nje porte ethernet e sigurt dhe portative per cdo rast. 10/100 Mbps... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores