Filtra
Çmimi
3,990.00ALL 14,990.00ALL
Fshih filtrat shtesë
 
Preferuara
 
Dyqane
 
Antena
 
Gjatesia e kabullit
 
Marka
 
Portat LAN
 
Portat WAN
 
Shpejtesia Maksimale
 

Akses Point (8 Produkte)

4G LTE Mobile Wi-Fi M7200
Asnjë vlerësim

4g Lte Mobile Wifi M7200 Kjo paisje ju jep mundesine ke keni internet ne cdo vend Ju mund te vendosni nje karte sim te paisja dhe paisja do te beje te mundur shperndarje e interenteti me Wi-Fi Mobile wifi ka nje bateri 2000m... Lexo më shumë

from 9,990.00ALL
at 1 stores
ACCESS POINT TP-LINK 300Mbps WIRELESS N TL-WA801ND(EU) [05141]
Asnjë vlerësim

Acces Point i markes TP-Link, modeli TL-WA801ND(EU)  Me shpejtesi transmetimi te wirelessit... Lexo më shumë

from 3,990.00ALL
at 1 stores
TP-Link Akses Point 450Mbps Wireless N TL-WA901ND(EU)
Asnjë vlerësim

Acces Point i markes TP-Link, modeli TL-WA901ND(EU) Me shpejtesi transmetimi te wirelessit... Lexo më shumë

from 5,490.00ALL
at 1 stores
Router Wireless TP-LINK AC750 DUAL BAND EC120-F5 AM
Asnjë vlerësim

Router Wireless TP-LINK AC750 DUAL BAND EC120-F5 AM

from 4,490.00ALL
at 1 stores
Router Wireless TP-LINK AC1200 ARCHER C6 AM
Asnjë vlerësim

Router Wireless TP-LINK AC1200 ARCHER C6 AM

from 5,590.00ALL
at 1 stores
Access Point Wireless TP-Link N-YL-WA801ND AM
Asnjë vlerësim

Modeli: Access Point N-YL-WA801NDPerdorimi: Access Point & RepeaterDeri ne: 300 Mbps 2.4 Ghz 5dBi AntennasGarancia:... Lexo më shumë

from 5,990.00ALL
at 1 stores
Access Point Ubiquiti UniFi UAP AC LR
Asnjë vlerësim

Akses Point i markes Unifi modeli UAP‑AC‑LR Me shpejtesi transmetimi te wifi-se 1317Mbp dual band 2.4 Ghz dhe 5 Ghz Dizenjo e vogel kompakte ne forme te rrumbullaket me nje porte LAN dhe nje buton reset Teknologjia... Lexo më shumë

from 14,990.00ALL
at 1 stores
Access Point Ubiquiti UniFi UAP AC Lite
Asnjë vlerësim

Akses Point i markes Unifi modeli UAP‑AC‑Lite Me shpejtesi transmetimi te wifi-se 1167Mbp dual band 2.4 Ghz dhe 5 Ghz Dizenjo e vogel kompakte ne forme te rrumbullaket me nje porte LAN dhe nje buton reset Teknologjia e... Lexo më shumë

from 9,990.00ALL
at 1 stores