Filtra
Preferuara
 
Dyqane
 

Aksesor per ushqyerjen (5 Produkte)

Reer Kuti Organizuese per Biberon
Asnjë vlerësim

Kuti organizuese per shishet e biberonit Kutia mban 6 shishe guke garantuar stabilitet Praktike dhe sterilizohet deri ne 100 ° C... Lexo më shumë

from 621.00ALL
at 1 stores
Elfi Tas Ushqimi me Kapak
Asnjë vlerësim

TasI me kapak e përsosur për ushqimet e para. Ideale për ngrohje. Mund te lahet ne pjatalarëse  Mosha e perdorimit 6m+... Lexo më shumë

from 495.00ALL
at 1 stores
Elfi Tas Ushqimi Plastik
Asnjë vlerësim

Tas me pirun dhe lugë e përsosur për udhëtim. Luga dhe piruni kane nje dizajn te perkryer dhe forma të përshtatura per duar të vogla. Mund te lahet ne pjatalarëse Ideale për ngrohje. Mosha e perdorimit 6m+... Lexo më shumë

from 540.00ALL
at 1 stores
Chicco Set per Ushqyerjen e Bebit 6m+
Asnjë vlerësim

Seti i Ushqimit për fëmijë Chicco 6m + Bota e ushqimit për fëmijë Chicco e shoqëron fëmijën në çdo fazë të rritjes së tij me produkte inovative, të sigurta dhe të lehta për t'u përdorur. Funksionalite... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Apple Baby Biberon Shishe Plastike Bpa Free
Asnjë vlerësim

Nese ka ndonje gje pa te cilen femija nuk ben dot ajo eshte shishja. Kjo eshte nje shishe me sasi 125 ml. Matarial... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores