Aksesorë (99 Produkte)

Aromatizues per larje E6WMFR010
Asnjë vlerësim

Aromatizues per larje me avull Kombinimi unik i avullit dhe aromës i mban rrobat me te buta Përdoret së bashku me sistemin FreshScent ose Steam në makinat larëse me program me avull... Lexo më shumë

from 3,190.00ALL
at 1 stores
Thika set WMF GRAND CLASS 6 cope 1891749992
Asnjë vlerësim

Celik Cromargan® Material i perpunuar i cilesise se larteRezistent ndaj gervishtjeveRezistent ndaj ndryshkut dhe te lashme ne lavastoviljeSeti permban:Mbajtese druriThike buke 19cmThike mishi 16cmThike perimesh 12cmThike mish... Lexo më shumë

from 74,990.00ALL
at 1 stores
Set servisi Renberg Crete 24cp RB-4684-MT
Asnjë vlerësim

Seti permban:6 Luge 6 Pirunj 6 Thika 6 Luge cajiMateriali: Celik inoks Rezistente ndaj gervishtjes dhe ndryshkut... Lexo më shumë

from 3,990.00ALL
at 1 stores
Set servisi Benetton 16cp BE-0684-MT
Asnjë vlerësim

Set servisi Benetton 16cpMateriali celik4 Luge4 Pirunj4 Thika4 Luge caji

from 3,990.00ALL
at 1 stores
Sirtar ngrohje inkaso KD 81403 E
Asnjë vlerësim

Sirtar ngrohje inkaso AEG KD 81403 E

from 53,590.00ALL
at 1 stores
Tigan Electrolux E9KLCS01
Asnjë vlerësim

E pershtatshme per pjanura Induksion,Gaz,Elektrike Siperfaqe qe ngrohet njetrajtesisht Lehtesisht e pastrueshme Gjerësia : 22 cm Thellësi : 10 cm... Lexo më shumë

from 21,990.00ALL
at 1 stores
Pllake kripe gatimi Electrolux E2SLT
Asnjë vlerësim

Pllake kripe HImalaje, perfekte per gatime si ato ne furren apo pjanuren tuaj! E pershtatshme per pjanura Induksion,Elektrike! E pasur ne minerale. Ruan vlerat ushqyese te ushqimeve.  Mban konstante temperatur... Lexo më shumë

from 17,590.00ALL
at 1 stores
Ngrohes i menjehershem Stiebel Tempra 36 Plus
Asnjë vlerësim

Klasa e rezistences ndaj ujtit: IP25Kufiri i temperaturës (izolimi i fëmijëve)Dy çelësa memorie të temperaturësMax.presionit: 10 barFazat: 3/GRD... Lexo më shumë

from 105,590.00ALL
at 1 stores
Tigan salce Electrolux Infinite Chef 1.7L E9KLSA21
Asnjë vlerësim

E pershtatshme per pjanura me Induksion Siperfaqe qe ngrohet njetrajtesisht Rezistente ndaj furrës deri në 250ºC.  Kapaciteti : 1.7 litra Diameter :18cm... Lexo më shumë

from 28,990.00ALL
at 1 stores
Sirtar ngrohje inkaso W1114
Asnjë vlerësim

Sirtar ngrohje inkaso Materiali qeramikë 4 nivele ngrohje Kontroll mekanik me buton Siperfaqja e xham i zi Fuqia max: 4.2 kW... Lexo më shumë

from 61,590.00ALL
at 1 stores
Thika set Bergner Reliant 6cp BG-4205-MM
Asnjë vlerësim

1x Thike Shef 20CM 1x Thike 20CM1x Thike buke 20CM1x thike 12.5CM1x mprehese thike 8.75CM1x mbajtese druri Tehe... Lexo më shumë

from 8,990.00ALL
at 1 stores
Thika set Bergner Nature 13cp BG-8911-MM
Asnjë vlerësim

Thika set Bergner Nature 13cpMateriali celik1 Thike shef 20cm1 Thike 20cm1 Thike buke 20cm1 Thike 12.5CM1 Thike... Lexo më shumë

from 8,990.00ALL
at 1 stores
Tenxhere Electrolux E9KLLC01
Asnjë vlerësim

E pershtatshme per pjanura me Induksion Siperfaqe qe ngrohet njetrajtesisht Rezistente ndaj furrës deri në 250ºC.  Kapaciteti : 4.5 litra Diameter :30 cm... Lexo më shumë

from 35,990.00ALL
at 1 stores