Filtra
Preferuara
 
Dyqane
 

Aksesore (31 Produkte)

Sfungjer Pink per Make Up
Asnjë vlerësim

Sfungjer Pink per Make Up Per hapje te shpejte dhe perfekte te make up Menyra e duhur per te patur nje nuance te njetrajtshme ne fytyre  E pershtatshme per pergatitjen e lekures me hidratues, krem ​​puder dhe BB ... Lexo më shumë

from 174.00ALL
at 1 stores
Masazhues per Fytyren Derma Roller
Asnjë vlerësim

Masazhues per fytyren Derma Roller Sistemet Derma Roller 540 me gjilpera Titianim. Stimulon rigjenerimin e lekures. Redukton shenjat e shtrirjes dhe celulitin, zvogelon hiper-pigmentimin. Ndikon ne zvogelimin e ... Lexo më shumë

from 690.00ALL
at 1 stores
Kulete e vogel kozmetike me zinxhir
Asnjë vlerësim

Kulete e vogel kozmetike me zinxhir Permasa e saj eshte 22 x7 x 13 cm

from 566.00ALL
at 1 stores
GOSH Set mini furçash Double-Ended
Asnjë vlerësim

GOSH Set mini furçash Double-Ended  Kuti furçash Ideale per ti marre ne nje udhetim Lloji i produktit: Furça grimi... Lexo më shumë

from 1,972.00ALL
at 1 stores
Bell Cante e vogel
Asnjë vlerësim

Cante e vogel per te mabjtur produktet kozmetike gjithmone me vete.

from 260.00ALL
at 1 stores
Sfungjer Roze per Make Up
Asnjë vlerësim

Sfungjer per perhapjen e make up Menyra e duhur per te patur nje nuance te njetrajtshme ne fytyre  Perzierja behet me e shpejte dhe me e lehte se sa aplikuesit e tjere I pershtatshem per cdo tip lekure Jetegjatesia e s... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Sfungjer per Make Up 2 Cope
Asnjë vlerësim

Sfungjer per Make Up 2 Cope Per hapje te shpejte dhe perfekte te make up Menyra e duhur per te patur nje nuance te njetrajtshme ne fytyre  E pershtatshme per pergatitjen e lekures me hidratues, krem ​​puder dhe BB c... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Pasqyre Rrethore
Asnjë vlerësim

Pasqyre e vogel rrethore qe mund te merret me vete kudo qe shkon. Kapaku lexon mermaid dhe unicorn Materiali:... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Furce Per Highlighter
Asnjë vlerësim

Furce per shkelqim ne makeupin tuaj. Permasat: 16x8 cm.

from 0.00ALL
at 0 stores
Furce Per Ruzh Ovale
Asnjë vlerësim

Furce per ruzh ne forme ovale. Ngjyre e zeze. Materiali: plastik Permasa: 16 cm

from 0.00ALL
at 0 stores
Beauty Sponge Pink
Asnjë vlerësim

Beauty sponge per shprendarjen e pudres ne fytyren tuaj. Ngjyra: pink. Length Width Width: 3.5x3.5x5 cm.

from 0.00ALL
at 0 stores
Organizues Kozmetike 2Vende
Asnjë vlerësim

Organizues kozmetike me 2 vende transparente. Materiali: akrilik

from 0.00ALL
at 0 stores
Brushe Make Up
Asnjë vlerësim

Brushe Make Up ne forme sirene

from 0.00ALL
at 0 stores