Aksesore Gatimi (157 Produkte)

Forme kasate silikoni Homezaza DH2122
Asnjë vlerësim

Forme kasate Homezaza DH2122 Materiali i formes eshte 100% silikon Forma ka figurat e Ananasit, Luleshtrydhes  dhe forme drejtkendore. Duron temperaturat nga -40 grade deri ne 230 grade Lahet ne lavastovilje... Lexo më shumë

from 590.00ALL
at 1 stores
Heqes Berthamash Ullinj Tescoma Presto
Asnjë vlerësim

Heqës bërthamash për ullinj dhe qershi Me një veprim të vetëm mund të hiqni lehtësisht bërthamën e ullinjve dhe qershive. Shumë e lehtë, vetëm vendosni ullirin vertikalisht ose qershin pa bisht dhe shtypeni... Lexo më shumë

from 1,090.00ALL
at 1 stores
Spatul/Furce silikoni Homezaza
Asnjë vlerësim

Spatul dhe Furce silikoni Homezaza Furce per perhapjen e lehte te vajit apo gjalpit ne gatimet tuaja Material silikoni tek furcat dhe spatula Gjatesia 26 cm Nje aksesor shume i rendesishem ne kuzhinen tuaj... Lexo më shumë

from 290.00ALL
at 1 stores
Dekoruese frutash Homezaza
Asnjë vlerësim

Dekoruese frutash Homezaza Dizajni i saj kompakt, i grumbullueshem dhe mundesia per  ti varur ju ndihmon te kurseni hapesire ​​gjate  organizimit! Bere me çelik inox & material PP per qendrueshmeri te shtuar ... Lexo më shumë

from 490.00ALL
at 1 stores
Kapese e sheshte 9 Homezaza DH0427
Asnjë vlerësim

Kapese e sheshte 9 Homezaza DH0427 Ne forme pincete, e cila do tua lehtesoje punen ne kuzhine Praktike dhe me... Lexo më shumë

from 290.00ALL
at 1 stores
Copetues mishi me dhembeza Homezaza
Asnjë vlerësim

Copetues mishi me dhembeza Homezaza ????  I forte dhe i qendrueshem - I bere nga çelik inox, me nje rezistence ndaj nxehtesise prej 392 ° F / 200 ° C,      nuk do te shkrihet ose deformohet. Mund te zevendesoje duart ... Lexo më shumë

from 490.00ALL
at 1 stores
Stend plastike per ushqime Drina
Asnjë vlerësim

Stend plastike per te vendosur uhqime apo fruta te thata. Mund te vendoset lehtesisht ne tavolina si dekoruese dhe funksionale Materiali i stendes me 3 kate eshte plasik dhe eshte i markes Drina Permasa e saj eshte 27 ... Lexo më shumë

from 590.00ALL
at 1 stores
Qese silikoni per ruajtjen e ushqimeve 1.5 Lt Homezaza
Asnjë vlerësim

Qese silikoni per ruajtjen e ushqimeve 1.5 Lt Homezaza Qese e shkelqyeshme silikoni per ruajtjen e ushqimit: perime, fruta, peshk, mish, leng dhe ushqime te tjera qe deshironi te ruani, te mos mbyllen me ere. I sigur... Lexo më shumë

from 490.00ALL
at 1 stores
21 Aksesore per Dekore Embelsirash Tescoma
Asnjë vlerësim

21 Aksesore per dekore  per embelsira Te lehta me perodrim. Beni format e deshiruara si nje profesionist i vertet Per dekorimin e tortes apo embelsires se preferuar Nje produkt nga Tescoma... Lexo më shumë

from 1,590.00ALL
at 1 stores
Bazament druri me bisht Rosmarino 40x20 cm
Asnjë vlerësim

Përshkrimi Bazament druri me bisht Rosmarino 40x20 cm Nje derrase e bere nga druri akacie Rosmarino eshte e domosdoshme per perdorim ne kuzhinen e shtepise. Eshte bere nga druri natyral i akacies i cili eshte gjithn... Lexo më shumë

from 990.00ALL
at 1 stores
Bazament druri Rosmarino 38x155 cm
Asnjë vlerësim

Përshkrimi Bazament druri Rosmarino 38x15 5 cm

from 1,290.00ALL
at 1 stores
Bazament druri Rosmarino 44x185 cm
Asnjë vlerësim

Përshkrimi Bazament druri Rosmarino Pllaka me e madhe e drurit te akacies Rosmarino eshte e domosdoshme per perdorim ne kuzhinen e shtepise. Eshte bere nga druri natyral i akacies i cili eshte gjithnje e me i popull... Lexo më shumë

from 1,390.00ALL
at 1 stores
Luge druri Spatul 32x65 Rosmarino
Asnjë vlerësim

Përshkrimi Luge druri Spatul Rosmarino Spatula Rosmarino me cilesi te larte mund te perdoret per te kthyer vezet petullat buken e thekur bifteket per te transferuar ushqimin nga nje tigan ne tjetrin dhe mund ta perdorni edhe ... Lexo më shumë

from 350.00ALL
at 1 stores
Luge druri makaronash 32x65 Rosmarino
Asnjë vlerësim

Përshkrimi Luge druri makaronash Rosmarino 32x6 5 cm Luge per perdorim ne kuzhinen tuaj. Ideale per kapjen dhe servirjen e te gjitha llojeve te makaronave bere prej druri te ngurte dhe te qendrueshem. Jetegjatesi e jashte... Lexo më shumë

from 350.00ALL
at 1 stores
Luge druri kulluese 32x65 Rosmarino
Asnjë vlerësim

Përshkrimi Luge druri kulluese 32x6 5 Rosmarino Luge per perdorim ne kuzhinen tuaj. Ideale per kapjen dhe servirjen e ushqimeve te ndryshme si edhe per kullim bere prej druri te ngurte dhe te qendrueshem. Jetegj... Lexo më shumë

from 290.00ALL
at 1 stores
Thyes Arrash Konik Tescoma Presto
Asnjë vlerësim

Thyese per arrat nga marka Tescoma Konik Presto Vjen ne disa ngjyra te ndryshme mes te cilave mund te zgjidhni... Lexo më shumë

from 1,100.00ALL
at 1 stores
100 Forma letre per Embelsira 6 cm Tescoma
Asnjë vlerësim

Forma embelsirash prej letra Me ngjyre te bardhe dhe diameter 6 cm Perfekte per muffins ose embelsira te tjera te vogla Mund te futen ne furre. Seti permban 100 cope... Lexo më shumë

from 290.00ALL
at 1 stores
Frutiere 35 cm Elideo
Asnjë vlerësim

Frutiere me diameter 35 cm modeli Elideo Dizanj unik e hapur me 6 cepa  Mund te serviren frutat ne menyren me delikate  Material qelqi me fund rrethor te trashe per mbajtjen e frutieres ... Lexo më shumë

from 1,590.00ALL
at 1 stores
Xhezve Pour&Cook II 8x10 cm
Asnjë vlerësim

Përshkrimi Xhezve Pour&Cook II 8x10 cm Xhezve kafeje ideale per pergatitjen e kafes kakao apo cokollate te ngrohte. Material alumin me 3 shtresa celiku inoks qe sigurojne ngrohje dhe pergatitje te shpejte. Teknolo... Lexo më shumë

from 1,490.00ALL
at 1 stores