Aksesore Gatimi (157 Produkte)

Qeruese zarzavatesh Tescoma
Asnjë vlerësim

Qeruese me teh anesore Tescoma Presto EXP Material çelik dhe plastike  rezistente shume cilesore Ngjyre jeshile, Per te qeruar patate, perime apo fruta te tjera Nje aksesor i nevojshem per kuzhinen tuaj Lahte l... Lexo më shumë

from 439.00ALL
at 1 stores
13 Forma Biskotash Krishlindjesh
Asnjë vlerësim

Formë Biskotash Krishlindjesh 13 Cope Ideale për përgatitjen e biskotave me forma Krishtlindjesh. Seti përmban 13 forma të ndryshme dhe një unazë për t'i mbajtur ato me kujdes. Produkte janë plastikë e... Lexo më shumë

from 790.00ALL
at 1 stores
Thyese arrash frutash te thata KT-45 Home Style
Asnjë vlerësim

Thyese arrash dhe frutash te thata KT-45 Home Style Nje aksesore i domosdoshem per kuzhinen tuaj Materiali Inoks

from 189.00ALL
at 1 stores
Kullese ne forme luge plastike Curver
Asnjë vlerësim

Kullese ne forme luge plastike Curver Ka nje doreze te rehatshme dhe eshte shume e pershtatshme per kullimin e ushqimeve, si marakona apo orize por gjithashtu dhe per fruta dhe perime, nese sasia eshte e vogel. Mater... Lexo më shumë

from 161.00ALL
at 1 stores
Qerues me Teh Anesor Presto Tescoma
Asnjë vlerësim

Qerues me Teh Anesor Presto Tescoma  Material çelik dhe plastike rezistente shume cilesore Ngjyre e bardhe, Per te qeruar patate, perime apo fruta te tjera Nje aksesor i nevojshem per kuzhinen tuaj Lahte lehtesisht ne ... Lexo më shumë

from 420.00ALL
at 1 stores
Aksesor per servirje Tescoma Grandchef 21x14 cm
Asnjë vlerësim

Përshkrimi Aksesor per servirje Tescoma Grandchef Pllake servirje luksoze e shkelqyer per te servirur ushqime embelsira etj. E bere nga rrasa natyrale. Permasa 21x14 cm... Lexo më shumë

from 890.00ALL
at 1 stores
Mulli arremyshku Tescoma Grandchef
Asnjë vlerësim

Përshkrimi Mulli arremyshku Tescoma Grandchef E shkelqyeshme per erezimin e ushqimeve me arremyshk te fresket te bluar. Me nje mekanizem bluarjeje te cilesise se larte prej çeliku inox dhomen e arremyshkut dhe nje kapa... Lexo më shumë

from 2,190.00ALL
at 1 stores
Mulli erezash Tescoma Grandchef
Asnjë vlerësim

Përshkrimi Mulli erezash Tescoma Grandchef E shkeqyeshme per erezimin e ushqimeve me barishte dhe ereza te thara te fresketa te bluara si borzilok rigon trumze rozmarina fara te plota dhe te grimcuara qimnon anise arome etj. ... Lexo më shumë

from 2,190.00ALL
at 1 stores
Mulli piperi djeges Tescoma Grandchef
Asnjë vlerësim

Përshkrimi E shkelqyeshme per erezimin e ushqimit me spec djeges te thate te fresket te bluar. Me nje mekanizem bluarje çeliku inox cilesor dhe nje kapak per kapjen e mbetjeve te erezave. Bere nga çelik inox i cilesise se... Lexo më shumë

from 2,190.00ALL
at 1 stores
Mulli kripe Tescoma Grandchef
Asnjë vlerësim

Përshkrimi Mulli kripe Tescoma Grandchef E shkelqyeshme per erezimin e ushqimeve me kripe te fresket te bluar. Me nje mekanizem bluarjeje qeramike te cilesise se larte madhesi te rregullueshme te kokrrave dhe nje kapak pe... Lexo më shumë

from 2,190.00ALL
at 1 stores
Mulli piperi Tescoma Grandchef
Asnjë vlerësim

Përshkrimi Mulli piperi Tescoma Grandchef E shkelqyeshme per erezimin e ushqimeve me piper te fresket te bluar. Me nje mekanizem bluarjeje qeramike te cilesise se larte madhesi te rregullueshme te grimcave dhe nje kapak per... Lexo më shumë

from 2,190.00ALL
at 1 stores
Hapese shishe vere Tescoma Grandchef
Asnjë vlerësim

Përshkrimi Hapese shishe vere Tescoma Grandchef E shkelqyeshme per hapjen e lehte te te gjitha llojeve te shisheve te veres duke perfshire shishet luksoze te veres me tapa te gjata dhe shishe me kapak metalik. Bere nga metali i i... Lexo më shumë

from 1,790.00ALL
at 1 stores
Thyes arrash metalike Tescoma Grandchef
Asnjë vlerësim

Përshkrimi Thyes arrash metalike Tescoma Grandchef Arrethyes i ngurte per arra te vogla dhe te medha te te gjitha llojeve te zakonshme. Bere nga metali i imet rezistent.... Lexo më shumë

from 1,890.00ALL
at 1 stores
Piskatore dekoruese ushqimi Tescoma Grandchef
Asnjë vlerësim

Përshkrimi Piskatore dekoruese ushqimi Tescoma Grandchef E shkelqyeshme per te dekoruar dhe servirur ushqim. Bere prej çeliku inox te cilesise se larte. Permasa 21 cm... Lexo më shumë

from 790.00ALL
at 1 stores
Forma ushqimi 4 module Tescoma Grandchef
Asnjë vlerësim

Përshkrimi Forma ushqimi 4 module Tescoma Grandchef E shkelqyeshme per formimin e orizit pjatave anesore nga patatet dhe perimet per formimin e embelsirave dhe vakteve te pjekura ne furre. Te pershtatshme edhe per per... Lexo më shumë

from 1,590.00ALL
at 1 stores
Kullese me zgjatim 33-55 cm Tescoma Grandchef
Asnjë vlerësim

Përshkrimi Kullese me zgjatim Tescoma Grandchef E shkelqyeshme per shpelarjen dhe kullimin e makaronave perimeve frutave etj. ose si kosh sherbimi. Dorezat e zgjatura 33 deri ne 55 cm te gjata lejojne perdorimin e koshit ne l... Lexo më shumë

from 3,815.00ALL
at 1 stores
Pjatance druri servirje 3 ndarje
Asnjë vlerësim

Pjatance servirje me 3 ndarje ne material druri I ndare ne 3 haperira per te kombinuar ushqime te ndryshme Eshte nje tabaka ideale, e gjere per te shtuar ushqime te kripura dhe te embla.... Lexo më shumë

from 1,290.00ALL
at 1 stores
Kullese Tescoma Grandchef 24 cm
Asnjë vlerësim

Përshkrimi Kullese Tescoma Grandchef E shkelqyeshme per kullimin e lengjeve nga ushqimi. Bere nga çelik inox i cilesise se larte. I pershtatshem ne lares enesh. Permasa 24 cm... Lexo më shumë

from 1,690.00ALL
at 1 stores
Kulluese konike Tescoma Grandchef Ø 14cm
Asnjë vlerësim

Përshkrimi Kulluese konike Tescoma Grandchef Kulluesja eshte prej çeliku inox te cilesise se larte. I sigurt ne larese enesh. Permasa Ø 14 cm.... Lexo më shumë

from 1,190.00ALL
at 1 stores