Filtra

Aksesorë Pune/ Emergjence (10 Produkte)

Fshese Korenti Philips FC9350/01
Asnjë vlerësim

Fshese me korent e markes Philips modeli FC9351/01 Depozite me gote me kapacitet 1.5 litra Fuqia e motorrit te fsheses eshte 1800W ndersa fuqia thithese 350W Fshesa punon me filter HEPA10 Me ngjyre te kuqe dhe te ze... Lexo më shumë

from 14,990.00ALL
at 1 stores
Fshese Korenti Fuego 2in1 STL-001
Asnjë vlerësim

Fshese me korent 2 ne 1 Modeli STL-001 Mund te perdoret ne dy forma te ndryshme: Me shkopin e gjate dhe pa shkop per pastrimin e siperfaqeve te larta Depozite plastike kapaciteti 0.5 l Fuqia e motorrit: 600 W Fuqia e thithj... Lexo më shumë

from 2,990.00ALL
at 1 stores
Fshese Korenti Samsung VC07M2110SR/GE
Asnjë vlerësim

Fshese me korent e markes Samsung modeli BGL2UA2008 Nje marke e cila nuk zhgenjen ne cilesine e saj Me gote plastike e cila hiqet lehtesisht, pastrohet dhe vendoset serish Aksesore shtese per performance maksimale Fi... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Parfum Per Makinen
Asnjë vlerësim

Pershkrimi: Thjesht sperkatni parfumin e makines Areon brenda makines dhe shijoni aromen. Ai perhap aromen nga... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Fshese Korenti Dore Mesko MS7033
Asnjë vlerësim

Fshese Dore Mesko MS7033 Ideale per pastrimin e makines suaj. Depozita eshte plastike dhe pastrohet lehtesisht. Kapaciteti 100 ml dhe Fuqi 48 W. Me filter Hepa, e cila lahet me uje pa u demtuar. Gjatesia e kabullit 2m, ko... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Fshese Korenti DSP KD2014 1400 W
Asnjë vlerësim

Fshese korenti nga DSP modeli KD2014  Fuqia 1400W me kabull 2.9 metra Fshesa punon filter depozite me kapacitet mbajtes 2 liter. Me buton per hapjen dhe mbylljen e depozites per pastrim Depozita plastike lahet me uje dhe riv... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Bluetooth Makine S-Link SL-BT25
Asnjë vlerësim

Pershkrimi: Bluetooth per te lidhur cdo pajisje tuajen me telefonin tuaj. Mund ta perdorni per makinen tuaj... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Kasetofon 7" Universal 7018B
Asnjë vlerësim

Pershkrimi: Bli online Kasetofon me ekran 7 Inch digital TFT Touch Screen.Me TF card Slot dhe 2 porta USB.Suporton... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Mp3 Moxom MX-VC05
Asnjë vlerësim

Pershkrimi: Bli online Mp3 Moxom MX-VC05 per makinen tuaj vetem ne dyqanin online me te mire ne treg... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Mp3 FM me Bluetooth X9
Asnjë vlerësim

Pershkrimi: Bli online mp3 e duhur per makinen tuaj vetem ne dyqanin online me te mire ne treg... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores