Filtra
Preferuara
 
Dyqane
 

Aksesorë shkolle (7 Produkte)

Tavoline Studimi me Karrige Masha and the Bear
Asnjë vlerësim

Përshkrimi Tavoline Studimi me Karrige Masha and the Bear Tavoline studimi per femijet me karrige Me dizajn personazhet e famshem dhe te dashur te femijeve Masha dhe Ariu Asgje nuk eshte me e lehte dhe me e kendshme... Lexo më shumë

from 4,990.00ALL
at 1 stores
Tabel Druri 14
Asnjë vlerësim

Tabel Druri 14 * Tabele druri per femijet ne menyre qe te marrin mesimet e para sikur te jene ne shkolle * Funksionon ne te dyja anet * Njera ane eshte ne ngjyre te zeze dhe ana tjeter ne ngjyre te bardhe * Mund ... Lexo më shumë

from 2,990.00ALL
at 1 stores
Maped Lapsa me Ngjyra 24 Color`Peps Animals
Asnjë vlerësim

Maped Lapsa me Ngjyra 24 Color`Peps Animals Dizanj unik i printuar duke perfaqesuar kafshet e ndryshme  Do te gjeni 24 lapsa prej druri ne ngjyra te ndryshme ... Lexo më shumë

from 590.00ALL
at 1 stores
Tavoline Studimi me Karrige Paw Patrol
Asnjë vlerësim

Seti me cilesore qe mund te gjeni Tavoline studimi per femijet me karrige Punim i sigurt dhe i pershtatshem qe... Lexo më shumë

from 4,890.00ALL
at 1 stores
Tavoline Studimi me Karrige McQueen
Asnjë vlerësim

Seti me cilesore qe mund te gjeni Tavoline studimi per femijet me karrige Punim i sigurt dhe i pershtatshem qe... Lexo më shumë

from 4,890.00ALL
at 1 stores
Tabel Druri 13
Asnjë vlerësim

Tabel Druri 13 * Tabele e zeze per mesimet e para te femijeve * Eshte prej druri dhe te dyja anet jane funksionale * Dhurata me e mire per femijet qe duan te mesojne dhe luajne ne te njejten kohe * Njera... Lexo më shumë

from 2,490.00ALL
at 1 stores
Tabele Studimi me Shkronja dhe Numra
Asnjë vlerësim

Tabele e studimi me shkornja dhe numra. Eshte prej druri dhe te dyja anet jane funksionale. Njera ane e tabeles eshte e zeze per te vizatuar me shkumes, ndersa ana tjeter eshte e bardhe dhe mund te shkruani me marker. Arget... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores