Filtra

Aksesore Telefonash (9 Produkte)

Miniso Mbajtëse Telefoni për Makinë MARVEL 2
Asnjë vlerësim

Mbajtëse telefoni për makinë Spider Man MARVEL E pershtateshme për celularët 4 - 6,5 inç.

from 782.00ALL
at 1 stores
Mbajtëse telefoni për makinë MARVEL 1
Asnjë vlerësim

Mbajtëse telefoni për makinë MARVEL 1 E aplikueshme për celularët 4 - 6,5 inç

from 782.00ALL
at 1 stores
Mbajtese celulari per ne makine
Asnjë vlerësim

Mbajtese celulari per ne makine Instalim i lehtë. Montohet te daljet e ajrit te kondicionuar ne makine, rrotullimi 360 °, pozicioni vertikal dhe horizontal. Dizajni special nuk ndikon shikueshmerine gjate d... Lexo më shumë

from 422.00ALL
at 1 stores
Mbajtese, Karikues Wireless & Koke Karikimi me 2 USB 2.1A W5
Asnjë vlerësim

Bluetooth Car MP3 Player dhe karikues. Karikoni telefonin tuaj celular dhe gjithashtu degjoni edhe muzike. Format muzikor MP3. 5V +/- 0,5S: 2402-2480 GHZE Bluetooth: V4.1 + EDR CLASS 2Efaisthisia: -42dB +/-  Rrotullim 360 ... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Kufje Maxell BT-800 Bluetooth Wireless
Asnjë vlerësim

Kufje te markes Maxell, modeli BT-800 Lidhet me kompjuterin me ane te fishes Jack 3.5 mm, por mund ta lidhni edhe... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Mbajtese Tableti Universale Esperanza Holder Mantis
Asnjë vlerësim

Mbajtese Tableti Universale Per Makine Esperanza Holder Mantis Ju mund te lundorni ne internet ose te shikoni programacionet e deshiruara edhe ne makine Nje mbajtese e cila ju vjen ne ndihme per te mbajtur tabletin tua... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Mbajtese Smartphone Universale Esperanza 2ne1
Asnjë vlerësim

Mbajtese Smartphone Universale Esperanza 2ne1 Mbajtese per Smartphone Universale per makinen Mund te suportoje smarphone te madhesive te ndryshme  Material plastik me ngjyre te zeze Ngjitja mundesohet me vakum per makin... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Kufje Bluetooth dhe Koke Karikimi Cobalt HF-300BT
Asnjë vlerësim

2 ne 1 Kufje Bluetooth dhe Koke Karikimi Cobalt  modeli HF-300BT E projektuar per personat qe jane ne udhetim ne shumicen e kohes  Pergjigjeni telefonatave tuaja gjate kohes kur jeni duke ecur me makine  Me bluetooth ... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores