Filtra
Preferuara
 
Dyqane
 

Aksesore Televizori (7 Produkte)

TV Stick Smart View
Asnjë vlerësim

Nderlidhese e Smartphonit tuaj me TV TV Stick Smart View  eshte nje paisje qe ju jep mundesine qe te shfaqni ne televizor gjithcka qe keni ne smartphonin tuaj. Gjithcka qe keni ne smartphoni tuaj,foto,video apo edhe ... Lexo më shumë

from 1,490.00ALL
at 1 stores
Adaptor Universal dhe Mbrojtes Tensioni
Asnjë vlerësim

Adaptor universal dhe mbrojtes tension Mund te perdoret per te gjithe paisjet elektronike, kompjuter TV etj.. Eshtë një njësi kompakte me një përshtatës ndërkombëtar, dhe siguron mbrojtje te pasiejve elektronik... Lexo më shumë

from 590.00ALL
at 1 stores
Prize Universale me Dalje USB SC3301
Asnjë vlerësim

DNIO SC3301 EU Prize universale me tre dalje USB i pershtatshem dhe i shpejt ne furnizimin me eneregji. Gjatësia e kabllit: 1.6M Daljet USB: 3 x 2.4A Daljet e energjisë: 3 Dalja USB: 5V = 3.1A (Maksimumi automatik) 15.5W ... Lexo më shumë

from 1,990.00ALL
at 1 stores
Video Zmadhues per Smartphone
Asnjë vlerësim

Video Zmadhues per Smartphone Produkti i duhur per te pare filma ne smartphone tuaj me nje pamje me te zmadhuar. Fale xhamit 12" ju do mund te shikoni video apo filma pa ju lodhur syte nga ekrani i vogel. Me xham plastik TP... Lexo më shumë

from 1,490.00ALL
at 1 stores
Karikues Fast Charging
Asnjë vlerësim

Karrikues universal per celular android.

from 0.00ALL
at 0 stores
Mbrojtes Tensioni Logilink 230V Pa0078
Asnjë vlerësim

Mbrojtes tensioni i markes Loginlink modeli PA0078 Mbron paisjet tuaja nga mbitensioni elektrik Kapaciteti... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Konvertues karikimi nga iphone4 ne iPhone 5, 6
Asnjë vlerësim

Konvertues karikimi nga iphone4 ne iPhone 5, 6  Konverton karikuesin nga iPhone 4 ne iPhone 5 ose 6 Ngjyre e bardhe.... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores