Filtra
Preferuara
 
Dyqane
 

Ampula & Serum (6 Produkte)

Noah Serum ristrukturues për majat dyshe
Asnjë vlerësim

PRODUKT PROFESIONAL Serum natyral për majat dyshe, flokë të thatë dhe pa jetë. Me Vaj Ylang Ylang dhe Vaj Lini. Serum i përbërë nga vajra ristrukturues me ekstrakte minerale natyrale. Ristrukturon flokët, i hidr... Lexo më shumë

from 1,445.00ALL
at 1 stores
Noah Serum ristrukturues filler me acid hialuronik
Asnjë vlerësim

Serum flokësh, natyral, për një trajtim rigjenerues dhe tonifikues. Me Acid Jaluronik dhe Rrënjë Konjaku. Serum për flokët me efekt rigjenerues dhe tonifikues, në saj të prezencës së Acidit Ialuronik. Kur apl... Lexo më shumë

from 1,530.00ALL
at 1 stores
NOAH Ampula kundër zbokthit, për lëkurë të ndjeshme
Asnjë vlerësim

PRODUKT PROFESIONAL Trajtim dyfazësh me ampula për lëkurë të ndjeshme me tendencë zbokthi ose tharje dhe rrjepje të lëkurës së kokës. E pasur me ekstrakte bimore të Likeneve Islandeze, Hamamelis, Urthit, Pulq... Lexo më shumë

from 1,700.00ALL
at 1 stores
NOAH Ampula forcuese, kundër rënies së flokut
Asnjë vlerësim

PRODUKT PROFESIONAL Trajtim forcues për flokë të dobët me vaj esencial të Piperit të Zi dhe Mentes. Pa shplarje Këto ampula përmbajnë një përzierje aktive të vajrave esencialë të Piperit të Zi dhe Mente... Lexo më shumë

from 1,700.00ALL
at 1 stores
Equilibra Trico Locion Kundra Renies Flokeve 75 ml
Asnjë vlerësim

Equilibra Trico Locion Kundra Renies Flokeve 75 ml Forcues dhe rigjenerues flokesh  Projektuar per parandalimin e humbjes se flokeve si dhe forcimin e tyre Locion forcues per floke qe kane humbur ekuilibrin e tyre Permban a... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Set Parfume & Locion per Trupin Mondaine
Asnjë vlerësim

Set Parfume & Locion per Trupin Mondaine Nje perzierje e amorave te frutave me baze aromen e pjeshkes Lulezon... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores