Filtra
Preferuara
 
Dyqane
 

Android Box (16 Produkte)

Android TV Box X96Q 2/16GB
Asnjë vlerësim

Smart Android TV box, per te kthyer televizorin tuaj ne Smart ne vetem nje lidhje Nese televizori juaj nuk esht Smart dhe nuk doni te blini nje te ri, me Android Box ju e ktheni televizorin tuaj ne Smart me nje lidhje Prak... Lexo më shumë

from 3,290.00ALL
at 1 stores
Android TV Box MX10
Asnjë vlerësim

Dekoderi Android TV Box MX10 qe ju lejon te ktheni televizorin tuaj ne Smart TV. Android 9.0 ,Ram 4GB DDR4 , Memorie 32GB,Rezolucion 4K HDR  Nepermjet Play Store ju do te instaloni me mijera aplikacione ne televizori... Lexo më shumë

from 5,990.00ALL
at 1 stores
Android TV Box R69
Asnjë vlerësim

Mini Android TV Box modeli TX3  Me memorie 16GB dhe 2 GB RAM Pajisja ka procesor Amlogic S905W up to 2.0 GHz, Quad core ARM Cortex-A53  GPU: Mali-450 penta-core, up to 750MHz+(DVFS) Suporton HDMI me cilesi deri ne Ultr... Lexo më shumë

from 2,990.00ALL
at 1 stores
Android TV Box Elektra EA-204KUHD
Asnjë vlerësim

Android TV Box Elektra EA-204KUHD Me 16GB memorie dhe 2GB RAM Procesor CPU-Quad Core Cortex A7 Paisja ju lejon te ktheni televizorin tuaj ne Smart TV. Praktikisht kjo pajisje  mundeson qe ne televizorin tuaj te kryeni cdo fu... Lexo më shumë

from 3,990.00ALL
at 1 stores
Android TV H96 MAX 8/64GB
Asnjë vlerësim

Android Box qe ju mundeson te ktheni televizorin tuaj ne Smart per te pare cdo gje qe deshironi ne nje dekoder Android TV H96 MAX 8GB RAM dhe 64GB memorie e brendshme Dekoderi qe ju lejon te ktheni televizorin tuaj ne ... Lexo më shumë

from 8,990.00ALL
at 1 stores
Android TV Xiaomi Mi Box S
Asnjë vlerësim

Android TV  Mi Box S   4k Ultra HD Dekoderi qe ju lejon te ktheni televizorin tuaj ne Smart TV. Praktikisht kjo pajisje mundeson qe ne televizorin tuaj te kryeni cdo funksion qe kryeni ne nje Smartphone Android.  Nep... Lexo më shumë

from 6,990.00ALL
at 1 stores
Android TV Mi Box S
Asnjë vlerësim

Android TV  Mi Box S   4k Ultra HD Dekoderi qe ju lejon te ktheni televizorin tuaj ne Smart TV. Praktikisht kjo pajisje mundeson qe ne televizorin tuaj te kryeni cdo funksion qe kryeni ne nje Smartphone Android.  Nep... Lexo më shumë

from 7,490.00ALL
at 1 stores
Android Box VK - ET 96
Asnjë vlerësim

Android Box VK - ET 96 Ka 2GB RAM dhe 16GB MEMORIE Paisja ju lejon te ktheni televizorin tuaj ne Smart TV Mund te navigoni lehtesisht ne internet, mund te shikoni video, fillma, lojra Operon me sistemin Android 7.1 Karte ... Lexo më shumë

from 5,990.00ALL
at 1 stores
Android TV Box X96 Mini
Asnjë vlerësim

Dekoderi Android TV Box X96 Mini qe ju lejon te ktheni televizorin tuaj ne Smart TV. Nepermjet Play Store ju do... Lexo më shumë

from 2,990.00ALL
at 1 stores
Android TV H96 Max 4/64GB
Asnjë vlerësim

Android TV H96 Max   4GB RAM dhe 64GB memorie e brendshme. Dekoderi qe ju lejon te ktheni televizorin tuaj ne Smart TV. Praktikisht kjo pajisje mundeson qe ne televizorin tuaj te kryeni cdo funksion qe kryeni ne nje Smart... Lexo më shumë

from 3,990.00ALL
at 1 stores
Android TV H96 Max 4/32 GB
Asnjë vlerësim

Android TV H96 Max   4GB RAM dhe 32GB memorie e brendshme. Dekoderi qe ju lejon te ktheni televizorin tuaj ne Smart TV. Praktikisht kjo pajisje mundeson qe ne televizorin tuaj te kryeni cdo funksion qe kryeni ne nje Smart... Lexo më shumë

from 3,790.00ALL
at 1 stores
Amazon Fire TV Stick Lite
Asnjë vlerësim

Amazon Fire TV Stick Lite Full Ultra HD  Eshe nje paisje shume e vogel dhe shum praktike te cilen mund ta merni me vete ngaqdo qe shkoni. Stiku qe ju lejon te ktheni televizorin tuaj ne Smart TV. Praktikisht kjo pajisje mund... Lexo më shumë

from 4,790.00ALL
at 1 stores
Mi TV Stick Xiaomi Full Ultra HD
Asnjë vlerësim

Mi TV Stick Xiaomi Full Ultra HD  Eshe nje paisje shume e vogel dhe shum praktike te cilen mund ta merni me vete ngaqdo qe shkoni. Stiku qe ju lejon te ktheni televizorin tuaj ne Smart TV. Praktikisht kjo pajisje mun... Lexo më shumë

from 4,990.00ALL
at 1 stores
Apple TV 32 GB MR912MP/A
Asnjë vlerësim

Apple TV me kapacitet 32GB modeli MR912MP/A Gjenerata e 4-tert e paisjeve apple qe ju ofrojne mundesine te lidhni paisjen tuaj celulare apple me televizorin Kjo fale opsionit air mode ne telefonin tuaj ju mund te kaloni video f... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Android Box HK1 Mini
Asnjë vlerësim

Android Box HK1 Mini  Ka 2GB RAM dhe 16GB MEMORIE Paisja ju lejon te ktheni televizorin tuaj ne Smart... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Android TV Box MXQ 4K 4/32GB
Asnjë vlerësim

Dekoderi qe ju lejon te ktheni televizorin tuaj ne Smart TV. Praktikisht kjo pajisje mundeson qe ne televizorin tuaj te kryeni cdo funksion qe kryeni ne nje Smartphone Android.  Nepermjet telekomandes mund te lundroni ne ... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores