Filtra
Çmimi
1,190.00ALL 75,900.00ALL
Fshih filtrat shtesë
 
Preferuara
 
Dyqane
 

Aparate Dixhitale (35 Produkte)

Aparat foto casti Fujifilm Instant Mini 25
Asnjë vlerësim

Aparat foto casti Fujifilm Instant Mini 25 Aparat per foto te castit Perdoret vetem me film Fujifilm Instatn... Lexo më shumë

from 14,990.00ALL
at 1 stores
Fujifilm Colorfilm Instax Reg.Glossy Wide (10/Pk)
Asnjë vlerësim

Shkrep kujtimet e tua ne cast me aparat Fujifilm   Nje film me ngjyra per aparatet Instax Wide Format Cameras ISO 800 Pako me 10 stampa fotosh Fujifilm.  Film i Diferencuar në Ditën e Diellit Imazh ... Lexo më shumë

from 1,890.00ALL
at 1 stores
Fujifilm Colorfilm Instax Reg.Glossy Wide (10x2/Pk)
Asnjë vlerësim

Shkrep kujtimet e tua ne cast me aparat Fujifilm. Nje film me ngjyra per aparatet Instax Wide Format Cameras ISO 800. Pako me 20 (2x10) stampa fotosh Fujifilm.  Film i Diferencuar në Ditën e Diellit. Imazh i qarte, i gjall... Lexo më shumë

from 3,390.00ALL
at 1 stores
Fujifilm Mini Film Rainbow Ww 1
Asnjë vlerësim

Shkrep kujtimet e tua ne cast me aparat Fujifilm   Nje film me ngjyra per aparatin Instax Mini 7s, 8, 50s, 25 dhe 90 Neo Classick Pako me 10 stampa fotosh me ngjyra te ndryshme, Fujifilm.   Imazh i qarte, i gjalle me... Lexo më shumë

from 1,490.00ALL
at 1 stores
Fujifilm Colorfilm Instax Mini Glossy(10x2/Pk)
Asnjë vlerësim

Shkrep kujtimet e tua ne cast me aparat Fujifilm   Nje film me ngjyra per aparatin Instax mini Glossy   Pako me 20 stampa fotosh Fujifilm.   Imazh i qarte, i gjalle me tone natyrale Kohe shume e shkurter e nxejrrjes ... Lexo më shumë

from 2,590.00ALL
at 1 stores
Fujifilm Instax Mini 9 Smo White Th Ex D + Fujifilm Colorfilm Instax Mini Glossy (10x1/Pk)
Asnjë vlerësim

Shkrep kujtimet e tua ne cast. Aparati me fantastik vjen per ju nga marka cilesore FUJIFILM per te patur ne duar te gjithe momentet e bukura ne vetem pak sekonda. Ideale per te krijuar kolazhet ne dhomen tuaj, per... Lexo më shumë

from 12,190.00ALL
at 1 stores
Fujifilm Instax Mini 9 Fla Pink Ex D N + Fujifilm Colorfilm Instax Mini Glossy (10x1/Pk)
Asnjë vlerësim

Shkrep kujtimet e tua ne cast. Aparati me fantastik vjen per ju nga marka cilesore FUJIFILM per te patur ne duar te gjithe momentet e bukura ne vetem pak sekonda. Ideale per te krijuar kolazhet ne dhomen tuaj, per... Lexo më shumë

from 12,190.00ALL
at 1 stores
Fujifilm Instax Mini 9 Ice Blue Th Ex D +Fujifilm Colorfilm Instax Mini Glossy (10x1/Pk)
Asnjë vlerësim

Shkrep kujtimet e tua ne cast. Aparati me fantastik vjen per ju nga marka cilesore FUJIFILM per te patur ne duar te gjithe momentet e bukura ne vetem pak sekonda. Ideale per te krijuar kolazhet ne dhomen tuaj, per... Lexo më shumë

from 12,190.00ALL
at 1 stores
Fujifilm Instax Mini 9 Lim Green Th Ex D + Fujifilm Colorfilm Instax Mini Glossy (10x1/Pk)
Asnjë vlerësim

Shkrep kujtimet e tua ne cast. Aparati me fantastik vjen per ju nga marka cilesore FUJIFILM per te patur ne duar te gjithe momentet e bukura ne vetem pak sekonda. Ideale per te krijuar kolazhet ne dhomen tuaj, per... Lexo më shumë

from 12,190.00ALL
at 1 stores
Fujifilm Instax Mini 9 Cob Blue Ex D N + Fujifilm Colorfilm Instax Mini Glossy (10x1/Pk)
Asnjë vlerësim

Shkrep kujtimet e tua ne cast. Aparati me fantastik vjen per ju nga marka cilesore FUJIFILM per te patur ne duar te gjithe momentet e bukura ne vetem pak sekonda. Ideale per te krijuar kolazhet ne dhomen tuaj, per... Lexo më shumë

from 12,190.00ALL
at 1 stores
Aparat Fotografik Fujifilm X20 Black
Asnjë vlerësim

Aparat Fotografik Fujifilm X20 Black Fujifilm X20 ka te njejtin dizajn si para ardhesi i tij por me cilesi te shtuara. Sensore me te mire, nje procesor teresisht i ri dhe kapje te imazhit optik me te permiresuar. Prak... Lexo më shumë

from 75,900.00ALL
at 1 stores
Aparat foto Fujifilm XQ1
Asnjë vlerësim

Aparat foto Fujifilm XQ1 Ky aparat vjen me nje super cilesi Lente te ndritshme F1.8 Ka nje menyre te lehte perzgjedhje nepermjet unazes se kontrollit Shume i shpejte ne kapjen e imazheve 0.06 seconds Mund te transf... Lexo më shumë

from 49,900.00ALL
at 1 stores
Aparat fotografik FinePix S4800
Asnjë vlerësim

Aparat fotografik FinePix S4800 Fuji Finepix S4800 është shoqërues ideal për pushime dhe udhëtime, fotografi, etj.  Per fotot në distancë ju ndihmon lentja me 30x zoom optik qe mund të trajtojë çdo situatë.  Ekr... Lexo më shumë

from 25,990.00ALL
at 1 stores
Aparat fotografik FinePix JZ250
Asnjë vlerësim

Aparat fotografik FinePix JZ250 Ky aparat fotografik vjen tek ju me nje sensor te madh prej 16 mega pixel  Ben foto dhe video me cilsi te larte  Modeli i tij eshte JZ250  Zmadhimi optikal eshte 8x  Permasa e ekranit e... Lexo më shumë

from 13,990.00ALL
at 1 stores
Aparat fotografik FinePix JX600
Asnjë vlerësim

Aparat fotografik FinePix JX600  Ky aparat fotografik vjen tek ju me nje sensor te madh prej 14 mega pixel  Ne te mund te beni foto dhe video pa fund HD  Ka ndjeshmeri të lartë ISO3200  Stabilizon imazhet dixhit... Lexo më shumë

from 12,990.00ALL
at 1 stores
Aparat Fotografik Digital per Femije
Asnjë vlerësim

Aparat Fotografik Digital per Femije Dizajn unik shume te kendshem, me nderthurje te ngjyres se bardhe dhe roze.... Lexo më shumë

from 4,190.00ALL
at 1 stores
Aparat foto INSTAX HM1 BLUSH GOLD EX D
Asnjë vlerësim

INSTAX HM1 STONE WHITE EX D HIBRID Printon foto direkt nga aparati por edhe nga smartfoni tuaj Ky aparat vjen me nje super cilesi Prmasat e imazhit 62mm x 46mm ekran 2.7-inch TFT colour LCD  Printon me rezolucion 31... Lexo më shumë

from 21,990.00ALL
at 1 stores
Aparat foto INSTAX HM1 ELEGANT BLACK EX D
Asnjë vlerësim

INSTAX HM1 STONE WHITE EX D HIBRID Printon foto direkt nga aparati por edhe nga smartfoni tuaj Ky aparat vjen me nje super cilesi Prmasat e imazhit 62mm x 46mm ekran 2.7-inch TFT colour LCD  Printon me rezolucion 31... Lexo më shumë

from 21,990.00ALL
at 1 stores
Aparat foto INSTAX HM1 STONE WHITE EX D
Asnjë vlerësim

INSTAX HM1 STONE WHITE EX D HIBRID Printon foto direkt nga aparati por edhe nga smartfoni tuaj Ky aparat vjen me nje super cilesi Prmasat e imazhit 62mm x 46mm ekran 2.7-inch TFT colour LCD  Printon me rezolucion 31... Lexo më shumë

from 21,990.00ALL
at 1 stores
Fujifilm Instax SQUARE SQ6 Taylor Swift
Asnjë vlerësim

Shkrep kujtimet e tua ne cast. Aparati me fantastik vjen per ju nga marka cilesore FUJIFILM per te patur ne duar te gjithe momentet e bukura ne vetem pak sekonda. Ideale per te krijuar kolazhet ne dhomen tuaj, per... Lexo më shumë

from 17,990.00ALL
at 1 stores