Filtra
Preferuara
 
Dyqane
 

Aromatizues (30 Produkte)

Trendafil dekorues me arome - White
Asnjë vlerësim

Trendafil dekorues me arome -  ngjyre e bardhe Lulja eshte e punuar me e gjitha me dore per te qene sa me reale, sikur sapo jane keputur nga nje kopesht Anglez pasi origjina e tyre eshte nga Anglia. Lulet jane te parfumosura n... Lexo më shumë

from 2,990.00ALL
at 1 stores
Gardenia dekoruese me arome - E bardhe
Asnjë vlerësim

Gardenia dekorues me arome - E bardhe, E kuqe Lulja eshte e punuar me e gjitha me dore per te qene sa me reale, sikur sapo jane keputur nga nje kopesht Anglez pasi origjina e tyre eshte nga Anglia. Lulet jane te parfumosura ... Lexo më shumë

from 6,990.00ALL
at 1 stores
Trendafil dekorues me arome
Asnjë vlerësim

Trendafil dekorues me arome - E bardhe, Lejla Lulja eshte e punuar me e gjitha me dore per te qene sa me reale, sikur sapo jane keputur nga nje kopesht Anglez pasi origjina e tyre eshte nga Anglia. Lulet jane te parfumosura... Lexo më shumë

from 6,990.00ALL
at 1 stores
Orchide dekorues me arome
Asnjë vlerësim

Orchide dekorues me arome - E bardhe, Lejla Lulja eshte e punuar me e gjitha me dore per te qene sa me reale, sikur sapo jane keputur nga nje kopesht Anglez pasi origjina e tyre eshte nga Anglia. Lulet jane te parfumos... Lexo më shumë

from 6,990.00ALL
at 1 stores
Aromatik Areon HOME STICKS 85ml Nordic Forest
Asnjë vlerësim

Aromatik Areon HOME STICKS 85ml Nordic Forest Ky aromatizues do ta mbushe shtepine tuaj me aroma te fresketa.... Lexo më shumë

from 510.00ALL
at 1 stores
Aromatik Makine Remax
Asnjë vlerësim

Aromatik per makinen, marka Remax Per ajer gjithmone te fresket ne makinen tuaj Aroma zgjat deri ne 120 dite

from 290.00ALL
at 1 stores
Aromatik Areon Car Perfume 100ml Black
Asnjë vlerësim

Aromatik i markes Areon per makinen Ka nje sasi prej 100ml black. Per ajer gjithmone te fresket. Parfum i... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Aromatik Areon Car Perfume 100ml Blue
Asnjë vlerësim

Aromatik i markes Areon per makinen Ka nje sasi prej 100ml. Per ajer gjithmone te fresket. Parfum i koncetruar... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Aromatik Areon Ken (DB) Vanilla Black
Asnjë vlerësim

Aromatik Areon Ken (DB) Vanilla Black Arome e embel e vaniljes se zeze AREON Ken eshte nje aromatik... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Aromatik Areon Ken (DB) Strawberry
Asnjë vlerësim

Aromatik Areon Ken (DB) Strawberry Arome e embel luleshtrydhe AREON Ken eshte nje aromatik i konservuar... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Aromatik Areon Ken (DB) Lilac
Asnjë vlerësim

Aromatik Areon Ken (DB) Lilac (Jargavan) Arome delikate Jargavani AREON Ken eshte nje aromatik i konservuar... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Aromatik Areon Monbrane 8 ml Citrus Squash
Asnjë vlerësim

Aromatik Areon Monbrane Citrus Squash E dizenjuar per tu varur. Me arome qitroje AREON eshte nje... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Aromatik Areon Monbrane 8 ml Vanilla
Asnjë vlerësim

Aromatik Areon Monbrane 8 ml Vanilla E dizenjuar per tu varur. Me arome vanilje AREON eshte nje aromatik... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Aromatik Areon Monbrane 8 ml Iceberg
Asnjë vlerësim

Aromatik Areon Monbrane Iceberg E dizenjuar per tu varur. Me arome e fresket oqeane AREON eshte nje aromatik qe ofron freski te qendrueshme ne makine Hapeni ate dhe vetem shijojeni... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Aromatik Areon Monbrane 8 ml Bubble Gum
Asnjë vlerësim

Aromatik Areon Monbrane Bubble Gum E dizenjuar per tu varur. Me arome te embel camcakezi Bubble AREON eshte nje aromatik qe ofron freski te qendrueshme ne makine Hapeni ate dhe vetem shijojeni... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Aromatik Areon Ken (DB) Vanilla Mia
Asnjë vlerësim

Aromatik Areon Ken (DB) Vanilla Mia Arome e embel vanilje AREON Ken eshte nje aromatik i konservuar qe ofron freski te qendrueshme ne makine, zyre apo ne shtepi Hapeni ate dhe vetem shijojeni. Ju mund ta vendosni ne nje h... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Aromatik Areon Perfume 35 ml (DB) Apple & Cinnamon
Asnjë vlerësim

Aromatizues makine e markes Areon I jep freski ambjentit te makines tuaj  Prodhuar ne Bullgari me efekt kryesor pastrimin e ajrit ne brendesi  Me arome molle dhe kanelle  Perdorimi sperkatini 2-3 here në ajer ose ne cope... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Aromatik Areon Ken (DB) Anti Tobacco
Asnjë vlerësim

Aromatizues makine i markes Areon  I jep freski ambjentit te makines tuaj , zyres ose shtepise Prodhuar ne Bullgari me efekt kryesor pastrimin e ajrit ne brendesi duke mbytur aromen e duhanit . I lehte ne perdorim ... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Aromatik Areon Gel (BL) Vanilla
Asnjë vlerësim

Aromatizues makine i markes Areon  Me aromen e lules se bardhe te vanilies e perziere me ekstraktin e frutave tropike I jep freski ambjentit te makines tuaj ,zyres ose shtepise Prodhuar ne Bullgari me efekt kryesor pas... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Aromatik Areon Perfume 35 ml (DB) Black Crystal
Asnjë vlerësim

Aromatizues makine e markes Areon Me arome joshese per te patur nje ambjent relaksues  Perdorimi sperkatini 2-3 here në ajer ose ne cope absorvuese Mos e hidhni në siperfaqe lekure, copë apo boje pasi lengu mund t... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores