Filtra
Dyqane
 

Artizanale (17 Produkte)

Varese Elegante me Guacke dhe Perle
Asnjë vlerësim

Varese Elegante me Guacke dhe Perle Punim artizanal punuar e gjitha me dore  Me detaje guacke dhe perle  Aksesor i bukur per stinen e veres ... Lexo më shumë

from 2,000.00ALL
at 1 stores
Vethe Artizanal Gjethe Ulliri
Asnjë vlerësim

Vethe Artizanal Gjethe Ulliri Punuar ne formen e nje gjethe ulliri  Ne ngjyre gold si tendencat e kohes Nderthurur me perle te vogel te vendosur ne brendesi  Punim dore ... Lexo më shumë

from 2,000.00ALL
at 1 stores
Vathe Aristokrat Artizanale, "Chandelier"
Asnjë vlerësim

Vethe teresisht artizanale. Frymezuar nga sallonet mondane, nga llampadaret e sallave te ballove. Punuar me tel te plote te perpunuar ne menyre artizanale, argjendi gjerman. Me gur Agati dekoruar dhe me  rruaza.  Pjeseza... Lexo më shumë

from 1,890.00ALL
at 1 stores
Vathe Rrethore, Spirale
Asnjë vlerësim

Bejini kombinimet e veshjeve tuaja me interesante dhe te bukura me vethet artizanal. Vathe spirale ne forme rrethore. Punuar me Tel i paoksidueshem gjerman. Me kapese argjend sterling silver, 925. *Ky eshte nje p... Lexo më shumë

from 1,250.00ALL
at 1 stores
Varese Artizanale Lule me Grep
Asnjë vlerësim

Varese ne forme luleje e punuar teresisht ne menyre artizanale. Tel i paoksidueshem me perle ne qender dhe kristale. Punuar me grep dhe tel. *Ky eshte nje produkt artizanal i cili krijohet me porosi ndaj ju lutem ... Lexo më shumë

from 1,490.00ALL
at 1 stores
Vathe Artizanal Floral
Asnjë vlerësim

Vethe florale te punuara ne menyre teresisht artizanale. ne nje stil realizimi jo ekzakt, por ne vija te lakuara. Dekoruar me gure Agati Blu.  *Ky eshte nje produkt artizanal i cili krijohet me porosi ndaj ju lutem na mireku... Lexo më shumë

from 1,900.00ALL
at 1 stores
Vathe Artizanal lundrim mbi vale
Asnjë vlerësim

Vethe teper chic dhe elegante. Punuar teresisht ne menyre artizanale. Vathe metali me motive marre prej varkave, dallgeve dhe kaltersise se ujit. Punuar me tel i paoksidueshem gjerman. Dekoruar me kristale. Kapese sterling sil... Lexo më shumë

from 1,590.00ALL
at 1 stores
Vathe Artizanal Jeleku
Asnjë vlerësim

Vathe teper elegante te punuar teresisht ne menyre artizanale. Vathe metali frymezuar nga motive folklorike, nga jeleku i kostumeve popullore. Detaje te prera me imtesi dhe skalitura me kujdes. Dekoruar me kristale te kuq ... Lexo më shumë

from 1,900.00ALL
at 1 stores
Vathe Artizanale Bakri
Asnjë vlerësim

Vathe totalisht artizanal,realizuar me metal bakri Gdhendur dhe oksiduar pjeserisht. Me detaje te tjera perpunuar mbi baker Dekoruar me gur hene dhe koral. Kapese nickel free. *Ky eshte nje produkt artizanal i cili krijohet m... Lexo më shumë

from 1,500.00ALL
at 1 stores
Vathe Artizanale Gjethe
Asnjë vlerësim

Vethe teper elegante dhe delikate teresisht artizanale. Vathe ne forme gjetheje. Gjatesi mesatare. Me kristale kuq e zi. Pjeseza metalike eshte nickel free. *Ky eshte nje produkt artizanal i cili krijohet me porosi ndaj ... Lexo më shumë

from 1,300.00ALL
at 1 stores
Byzylyke me Sy
Asnjë vlerësim

Byzylyke si hajmali ne forme syri per ne perdishmeri.  Te punuar teresisht ne menyre artizanale me argjile te polimerizuar. Me gure natyrale dhe kristale. Ju mund te zgjidhni te preferuarin tuaj.   *Ky eshte nje prod... Lexo më shumë

from 790.00ALL
at 1 stores
Vathe Artizanale Lule e Kuqe me Grep
Asnjë vlerësim

Vethe teper lozonjar ne formen e lules  te punuar teresisht ne menyre artizanale Eshte perdorur teknika e punes  me grepi dhe tel te paoksidueshem. Dekoruar me perla natyrale. *Ky eshte nje produkt artizanal i cili krijohet... Lexo më shumë

from 1,490.00ALL
at 1 stores
Vathe Artizanale me Gure
Asnjë vlerësim

Vathe me gure te qelte dhe rruaza. Minimaliste dhe te kombinueshem lehte. Kapese nickel free. *Ky eshte nje produkt artizanal i cili krijohet me porosi ndaj ju lutem na mirekuptoni qe do nje afat prej 3 ditesh per... Lexo më shumë

from 700.00ALL
at 1 stores
Mes Tavoline + 4 peceta
Asnjë vlerësim

Mes Tavoline + 4 peceta Nje shtroje tavoline e pershtatshe per perditshmeri  Ju mund te konsumini vaktet tuaja duke e shtruar ate lehtesisht  Permasat e mesit jane 40 x 112 cm  Permasat e seciles pecete jane 28 x 50 cm�... Lexo më shumë

from 2,790.00ALL
at 1 stores
Byrzylyk me Gur Natyral Energjik
Asnjë vlerësim

Byrzylyk me Gur Natyral Energjik Punuar me gure natyral te vegjel dhe shumengjyresh Aksesoret perfekt ne stinen... Lexo më shumë

from 1,500.00ALL
at 1 stores
Karfica per Floket me Gjethe
Asnjë vlerësim

Karfica per Floket me Gjethe Punim artizanal punuar me dore  Ne paketim do te gjeni 2 karfica te dizenjuara me gjete  Aksesor i kendshem per floket ... Lexo më shumë

from 590.00ALL
at 1 stores
Bllok Lekure i Personalizuar
Asnjë vlerësim

Bllok lekure interesant per tipat cool Personalizohet me shkronja te ndryshme. Fletet e brendshem jane pa vija por te pershtatshme per te shkruajtur, ngjitur foto dhe vizatuar. Realizohet me 50 flete Dimesionet : 15x21cm... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores

Kategori të lidhura

Bllok Lekure i Personalizuar