Filtra
Preferuara
 
Dyqane
 

Bateri Të Jashtme (44 Produkte)

Bateri e Jashtme AK-130 3000 mAh Green
Asnjë vlerësim

Bateri e jashtme me kapacitet 3000mAh. Per karikimin e telefonit tuaj kudo qe ndodheni. I vogel portabel per ta marre lehtesisht me vete. Vjen ne ngjyren jeshile.  permasat: 100 x 31 x 24 mm... Lexo më shumë

from 390.00ALL
at 1 stores
Bateri e Jashtme AK-130 3000 mAh Pink
Asnjë vlerësim

Bateri e jashtme me kapacitet 3000mAh. Per karikimin e telefonit tuaj kudo qe ndodheni. I vogel portabel per ta marre lehtesisht me vete. Vjen ne ngjyren pink.  permasat: 100 x 31 x 24 mm... Lexo më shumë

from 390.00ALL
at 1 stores
Bateri e Jashtme Esperanza 2400 Mah
Asnjë vlerësim

Bateri e Jashtme Esperanza 2400 Mah, White E vogel ne permasa ku mund te meret lehtesisht me vete... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Bateri e Jashtme Intenso S10000 mAh
Asnjë vlerësim

Bateri e jashtme e markes Intenso Me kapacitet 10000mAh modeli S10000 mAh Metal Finish Mund te karikoni telefonin... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Bateri e Jashtme AK-130 3000 mAh Orange
Asnjë vlerësim

Bateri e jashtme me kapacitet 3000mAh. Per karikimin e telefonit tuaj kudo qe ndodheni. I vogel portabel per ta marre lehtesisht me vete. Vjen ne ngjyren portokalli.  permasat: 100 x 31 x 24 mm... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Bateri e Jashtme 5000 mAh B35D
Asnjë vlerësim

Bateri e jashtme B35D. Dizenjuar per karikimin e pajisjeve elektronike te ndryshme. Me porte USB per karikim duke i bere me te thjeshta udhetimet tuaja. Me kapacitet 5000 mAh. Input Micro-USB 5V/1A MAX Output USB1/2 ... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Solar Power Bank
Asnjë vlerësim

Solar Power Bank Mbani gjithmone me vete nje bateri te jashtme ne menyre qe mos mbeteni asnjehere pa bateri ne telefon. Nuk keni nevoje per energji elektrike per te karikuar baterine Kapaciteti 8000mAh (Mund te karikoni... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Set Bateri e Jashtme 3000mAh + Qese Kundra Uji
Asnjë vlerësim

Nje set i cili do tju beje ti shijoni edhe me shume pushimet. Memorzoni cdo moment te kaluar bukur. Seti permban... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Bateri e Jashtme Esperanza 3000MAH Mirror Black
Asnjë vlerësim

Bateri e Jashtme Esperanza 3000MAH Mirror Black Modeli me i ri i baterise se jashtme i cili kryesn edhe funskion pasqyre Ju mund te karikoni telefonin tuaj kudo qe ju ndodheni  Mund te shikoni gjithashtu pamjen tuaj gjate ... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Bateri e Jashtme dhe Mbajtese Smartphone Esperanza 2200MAH
Asnjë vlerësim

Bateri e Jashtme dhe Mbajtese Smartphone Esperanza 2200MAH Versioni me i vecante i nje baterie te jashtme  Ju mund te karikoni telefonin tuaj ne cdo kohe Gjithashtu mund ta vendosni telefoni ne mbajtesin e tij gjate kari... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Bateri e Jashtme Platinet 10000 mah Wireless Charging 44572
Asnjë vlerësim

Power Bank Platinet 10000 mah Wireless Charging 44572 Ju mund te karikoni telefoni tuaj ne cdo kohe dhe cdo vend  E pershtatshme per tu mbajtur me vete kudo  Mund te karikoni 2 smartphone njekohesisht pasi ka 2 porta USB P... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Bateri e Jashtme Platinet 10000 mah Wireless Charging 44571
Asnjë vlerësim

Power Bank Platinet 10000 mah Wireless Charging 44571 Ju mund te karikoni telefoni tuaj ne cdo kohe dhe cdo vend  E pershtatshme per tu mbajtur me vete kudo  Versioni me i ri PRO ben te mundur te punoje me 4 opsione si 5W, 7... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Bateri e Jashtme Platinet 10000 mah Wireless Charging 44570
Asnjë vlerësim

Power Bank Platinet 10000 mah Wireless Charging 44570 Ju mund te karikoni telefoni tuaj ne cdo kohe dhe cdo vend  E pershtatshme per tu mbajtur me vete kudo  Mund te karikoni 3 smartphone njekohesisht pasi ka 3 porta USB P... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Bateri e Jashtme Esperanza Kinetic 8400 mAh
Asnjë vlerësim

Power Bank Kinetic Esperanza me kapacitet 8400 mah Bateria per telefonin tuaj nuk do te jete me problem  Ju mund te karikoni telefonin tuaj kudo qe te ndodheni dhe kur ju deshironi  Me 2 porta usb ku mund te karikoh... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Bateri e Jashtme Esperanza Uranium 13800 mAh
Asnjë vlerësim

Power Bank Esperanza 13800 mah Uranium Ju mund te karikoni telefoni tuaj ne cdo kohe dhe cdo vend  E pershtatshme per tu mbajtur me vete kudo  Mund te karikoni 3 smartphone njekohesisht pasi ka 3 por... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Bateri e Jashtme Esperanza 17400 mAh
Asnjë vlerësim

Power Bank Esperanza Ray 17400 mah Ju mund te karikoni telefoni tuaj ne cdo kohe dhe cdo vend  E pershtatshme per tu mbajtur me vete kudo  Mund te karikoni 2 smartphone njekohesisht pasi ka 2 porta USB Kabell USB-micro... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Bateri e Jashtme Esperanza Ray 11000 mAh
Asnjë vlerësim

Power Bank Esperanza Ray 11000 mah Ju mund te karikoni telefoni tuaj ne cdo kohe dhe cdo vend  E pershtatshme per tu mbajtur me vete kudo  Mund te karikoni 2 smartphone njekohesisht pasi ka 2 porta USB Portat e karikim... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Bateri e Jashtme Konfulon 5000 mAh
Asnjë vlerësim

Bateri e jashtme e markes Konflon Mini Capsul Per te karikuar telefonin tuaj ne cdo kohe dhe kudo qe ndodheni Kapaciteti i baterise eshte  5000 Mah Lloji i baterise eshte  26650 Li-ion Battery Cell Porte usb Input:... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Bateri e Jashtme 3000mAh AK-130 1.0A
Asnjë vlerësim

Bateri e jashtme me kapacitet 3000mAh Per karikimin e telefonit tuaj kudo qe ndodheni I vogel per ta marre me... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Bateri e Jashtme Konfulon 10000 mAh
Asnjë vlerësim

Bateri e jashteme e markes Konfulon Me kapacitet 1000mAH Me permasa 135,5x70x15mm Mund te karikoni telefonin... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores